Madingi penktadienio įkvėpimai

Dydis nesvarbu

Kai buvo pristatytos šio pavasario tendencijos, mano širdies mažos rankelės plojo iš džiaugsmo. Į garderobus ir spintas sugrįžo ne tik ryškios ir kontrastuojančios spalvos, bet ir jų derinimas tarpusavyje. Kuo įdomesnis derinys, tuo geriau.

Prisipažinsiu atvirai, geltona niekada nebuvo mano prioritetinis pasirinkimas. Bet pasaulis nėra sukurtas tik vienos spalvos pagrindu. Kiekviena jų turi dar po visą paletę atspalvių. Taip ir su geltona. Vieni jos atspalviai blankina ir tik užsidegimas akyse atgaivina, kiti, priešingai, uždega ugnį širdyje ir mintyse. Ir tuomet, eini ir keiti pasaulį. Na, arba tiesiog eini ir kvepi pavasariu.

Dar šiame derinyje mano širdis priklauso „Coco Chanel“ tipo paltui. Jis papirko ne tik įmantriu spalvingumu, bet ir daugiafunkciškumu: į darbą, į parodos atidarymą arba į susitikimą su draugais, užsimeti ir bėgi. Šįkart jį priderinau prie klostuoto sijono. Dauguma moterų, o ypač tos, kurių figūros neatitinka žurnalų viršelių merginų, prisibijo šio grožio. Na taip, jis turi polinkį mažumėle sudarkyti figūrą, bet užsimetus ilgesnį paltą/švarką/megztinį visas tų klosčių šėliones galima suvaldyti ir parodyti tik tai, kas yra gražiausia.

Manau, kad šį savaitgalį aš pasiruošusi nusiaubt visas Vilniaus parodas ir galerijas.

Garderobas iš GEDIMINO 22 esančios SAMOON by GERRY WEBER bei Persona by Marina Rinaldi didesnių dydžių drabužių kolekcijos. Visos mintys iš „Dydis nesvarbu“ lūpų ir galvos.

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO