Plius dydžio Prancūzija širdyje ir garderobe (video)

Šį šaltą ir spalvomis dar nekvepiantį kovą nusprendžiau šiek tiek pažaisti. Pasikviečiau knygos „Prancūzija, mon amour“ sielą ir autorę Eriką Umbrasaitę. Žongliruodamos  „Gedimino 22“ parduotuvės plius dydžio asortimentu,  mes tapome viena kitos stilistėmis.

„Įpūsk į mano širdį ir garderobą bent šiek tiek Prancūzijos“,- paprašiau Erikos, nes, kaip žinia, šiai damai vėjo gūsių niekur netrūksta. O ji bepūsdama man dar atskleidė, kuo ypatingas prancūzių ir jų mylimųjų garderobas, kaip atrodo „bobo“ stilius bei ką mėgsta prancūzų buržuazija.

Smagaus žiūrėjimo! O apačioje keletas patarimų, kaip prancūziškai pasirinkti savo garderobą.

 

Keletas patarimų prancūziško stiliaus tema

Neaptempkite figūros per mažo dydžio rūbais.

Leiskite kūnui kvėpuoti, o drabužiui elegantiškai gaubti klubus, pilvą ir rankas. Žinoma, čia gali būti slidi riba tarp tinkamo ir per ne lyg didelio, tačiau jos neįmanoma nepastebėti tarp per mažo ir tinkančio puikiai.Clementine Desseaux

„Tinkamas dydis plius dydžio figūroms moterims turėtų būti pirmasis kriterijus renkantis rūbus. Figūros tipo išmanymas ir suvokimas, kokių siluetų rūbai jai tinka yra svarbiausia pamoka mokantis stiliaus pradmenų“,- pasakoja plius dydžio modelis Clémentine Desseaux

Drabužių sluoksniavimas.

Nebijokite laisvus marškinėlius papildyti lengvai krentančių žaketu, o ant jo dar, lyg tarp kitko, užsimesti odinį laisvo stiliaus švarkelį. Tik, žinoma, stenkitės visus sluoksnius išlaikyti tos pačios arba bent jau artimų spalvų paletėje.

Venkite apsikrauti raštais ir spalvomis.

Anot Erikos Umbrasaitės, prancūzės nėra didelės raštų mėgėjos. Išskyrus kičinį leopardą, kurį jos geba stebuklingai paversti stilingu (pvz. Catherine Deneuve).

Plius dydžio Prancūzija

 

„Prancūziško garderobo principas – ne daugiau trijų spalvų vienu metu. Raštus renkasi iš dryžių (vertikalūs/horizontalūs), langelių arba taškelių. Ir labai jau retais atvejais apsvarsto ir gėlių motyvus savo garderobuose“,- įžvalgomis dalinasi jau daugiau nei 7 metus Prancūzijoje gyvenanti rašytoja Erika Umbrasaitė.

Androgeniškumas arba viena spinta abiem lytims.

Kaskart, kai užklausiu Erikos, kokių blusturgių radinių, ji visuomet pasidalina dar vienu vyrišku švarku. Ir išties, griebkite savo mylimojo švarką ir papuoškite jį moteriškumu pvz.: savo nuogu kūnu po juo. Na gerai, gali būti ir tiesiog basic suknelė arba paprasčiausi peršviečiami marškinėliai, o gal tiesiog keli, moteriškumą simbolizuojantys aksesuarai. Svarbiausia, kad lyčių egzistavimas jūsų garderobe nebūtų akinančiai akivaizdus.

Slėpkite logotipus. Ant drabužių jiems ne vieta.

Ir šį patarimą atspindi Clementine Desseaux žodžiai:

„Užaugau manydama, kad prekių ženklų logotipai siejasi su vulgarumu, o jų demonstravimas su stiliaus pojūčio trūkumu. Iki šiol vengiu visko, kas turi aiškiai matomus logotipus.“

Erikos derinys:

suknelė ir aksesuaras – „Persona by Marina Rinaldi“,

švarkelis – „Gerry Weber“.

Mano derinys:

Marškinėliais, paltas ir džinsai – „Persona by Marina Rinaldi“.

 

SHARE:


1 comments so far.

Įrašo “Plius dydžio Prancūzija širdyje ir garderobe (video)” komentarų : 1

  1. Mėta parašė:

    Šaltuoju metų laiku žaismingumo labai prideda šalikai kurie tikrai tinka visų tipų figūroms. Ir didesnį dydį dėvinčioms ir mėgstančioms nūresnes spalvas tai tikrai geras būdas pagyvinti visą outfitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO