Kaip neapsirikti perkant internetu

Trečiadienį, kai žemė maišėsi su dangumi, to eigoje gamtoje vyraujanti žalia spalva atsiskleidė visos savo paletės gražumu. Ir nors teoriškai oro temperatūra niekaip nesignalizavo ateinančios vasaros, tačiau gaiviai pučiantis vėjas visgi surišo bet kokį norą putotis, kodėl karštis neskrudina veido odos.

Niekaip nesugalvojau, kaip pradėti įrašą, bet sukosi labai aiškus jausmas apie paskutinę pavasario dieną. Išties, ji buvo nuostabi savo netobulumu.

O šiaip norėjau parašyti savo atsiliepimus apie lietuvišką internetinę parduotuvę secretstore.eu , kurioje, dėmesio, pardavinėjami didesnio dydžio rūbai moterims.

Visų pirma, kas patraukė mano dėmesį apsilankius puslapyje, tai, kad merginos ne šiaip sau užėjusią klientę palieka apsisprendimo liūne su įsisiautėjusia vaizduote, bet pasiūlo įvairių derinių tinkančių darbui, laisvalaikiui ir  vasaros sutiktuvėms. Na gal su ta vasara perlenkiau, bet išties derinių rekomendacijų idėja man patiko. Juolab, kai žmogus nelabai įsivaizduoja, kaip daiktas realiai atrodytų ant kūno, šiame puslapyje tai padaryta už jį. Už tai daug karmos taškų jums, secretstore.eu.

Kitas, labai svarbus aspektas, tai yra dydis. Ypač didesnių formų merginoms, tai labai aktualus momentas, nes dauguma standartinių dydžių, kaip pvz.: XL, 48 dydis ir panašiai, nebūtinai reiškia, kad drabužis atitiks maniškio XL kūno formas. Kūnų įvairovė pasireiškia ir per skirtingus matmenis skirtingose vietose, todėl labai svarbu žinoti, kokius būtent išmatavimus atstovauja tie standartiniai dydžiai. Ir nors labai dažnai norisi tiesiog spausti „pirkti“ mygtuką ir eiti į pasimatymą su vasara, tačiau aš rekomenduoja dydžio pasirinkimo etape skirti šiek tiek daugiau dėmesio, t.y. išsimatuoti krūtinę, liemenį, klubus ir įsivertinti ar jūsų matmenys atitinka dydžių lentelėje nurodytus skaičius. Atsakingai atlikus šį veiksmą bus galima pilnu pajėgumu džiaugtis nauju daiktu. Nes priešingu atveju galite nusivilti apsipirkinėjimo internetu patirtimi, kai atsiųstas drabužis jums bus per mažas arba per didelis. O kaltinti reikėtų tik save.

Kaip ir šioje mano situacijoje. Švarkelis ir suknelės (dėviu dydžius 54-56) buvo 2 kartais per dideli, nes nenuėjau iki virtuvės išsitraukti centimetro ir neatnaujinau savo formų išmatavimų. Kadangi derinius rinkausi vasarai, kuomet tiesiog norisi, kad vėjas, kuo daugiau žaistų su audinių laisve, tai aš, asmeniškai, dėl neatitikimų per daug ir nesisielojau. Svarbiausia, kad ne per maži J Nes tuomet nei vėjas, nei papildoma stichinė jėga ne tik, kad jų nenupustų nuo manęs, bet net ir neuždėtų.

Žinoma, norėtųsi šiek tiek gausesnio drabužių pasirinkimo, bet gal nebūsiu labai jau arši šiuo klausimu. Nes iki dangaus galima nueiti ir mažais žingsneliais. Tik nepamirštant vis kartas nuo karto atsinaujinti. Nes juk taip norisi tų suknelių ir spalvų įvairovės.

Foto: Violeta Valainytė

Secretstore.eu paprašė įrašo, niekaip neįtakodami mano derinių pasirinkimo ar minčių dėstymo eigos.

 

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO