Plius dydžio stiliaus pokyčiai

Plius dydžio pokyčiaiPlius dydžio pokyčiai nesusiję su mažėjimu

Kiek dažnai pamatę užrašą „pokytis“ tikitės pamatyti standartinį paveikslą su plius dydžio nelaimingu „prieš“ bei greta jo įsitaisiusiu džiūgaujančiai lieknu ir stilingu „po“?

Tik ne šįkart. Apkūnios merginos laisvai gali ne tik pasitikėti savimi, bet ir džiaugtis savo kūno linijomis be noro jas sumažinti. O vienintelis pokytis, kurio norėtųsi, tai pradėti stilingais deriniais stebinti ne tik save, bet ir aplinkinius.

Ivona yra kino teatro „Pasaka“ geroji fėja, kuri į sales palydi žiūrovus ir užtikrina, kad filmai prasidėtų laiku. Mergina visuomet spinduliuoja gera nuotaika ir šviesia šypsena, o filmai, kaip prisipažino Ivona, yra jos didžioji gyvenimo meilė.

Todėl nenuostabu, kad merginos garderobe galima sutikti spalvotų ir įdomių detalių, kurios padeda atskleisti jos linksmą būdą. Tačiau Ivona kartu pabrėžė, kad darbe mėgsta labiau formalų aprangos stilių, nes jai svarbu, kad atėję žmonės pasitikėtų jos nuomone, o verslo klientai neabejotų kompetencija gerai atlikti pareigas.

Svajonė tampanti stilinga realybe

Apie merginos svajonę atnaujinti savo garderobą stilingais didesnio dydžio drabužių deriniais man  pakuždėjo kino teatrui „Pasaka“ vadovaujanti mano draugė Andrė. O aš, savo ruoštu, šį norą perpasakojau savo geriausiems draugams: urbanistinį stilių įvaldžiusiai „Julia Janus“, madingų dydžių įvairovę paskleidusiems „Lindex“ ir fantazijos pripildytą avalynę pardavinėjantiems  „Vėjas Gluosniuose“. Visi jie sutiko sukurtus derinius padovanoti merginai. Prie pokyčio prisijungė kirpykla „My studio“ su šukuosenų stiliste Agne Steckyte priešakyje. Makiažu pasirūpino Gintarė Lučiūnaitė.

Stiliui dydis nesvarbu

Tik susitikus su Ivona, nusprendžiau, kad bent vienas derinys galėtų būti įkvėptas jos mėgstamo Amelijos iš Monmarto personažo. O tam puikiai tiko sijono ir palaidinės kombinacija, kuriai žaismingumo ir ameliškumo įneša būtent raudonos spalvos aksesuarai.

Plius dydžio stiliaus pokyčiai

 

Kitame derinyje, kur paaukštinto liemens, kūgio formos kelnės gali būti dėvimos tiesiog su į vidų sukišta palaidine, merginos siluetas vizualiai net šiek tiek pailgėja. Plokščiapadžius gėlėmis inkrustuotus batelius pakeitus elegantiškais aukštakulniais, o lūpas paryškinus raudonu atspalviu, šis derinys labai lengvai gali būti priderintas vakariniam pasimatymui.

Plius dydžio stiliaus pokyčiai

Kam slėpti, jeigu galima parodyti

Bendraujant ir renkant drabužius, aš buvau maloniai nustebinta pozityvaus Ivonos požiūrio į savo kūną ir jo linkius. Nors prieš tai esu daug kartų girdėjusi iš lieknesnių moterų, kad norėtų paslėpti vidurinę kūno dalį, tačiau Ivonai liemens išryškinimas pasirodė netgi įdomi idėja. Tiek derinyje su vienspalviu A formos sijonu, tiek ir su paaukštinto liemens kelnėmis, toks sprendimas ne tik labiau išryškina merginos liemenį, bet ir sukoncentruoja visą dėmesį į viršutinę kūno dalį.

Plius dydžio stiliaus pokyčiai

Renkant suknelę pagrindinis tikslas buvo, kad ją būtų galima priderinti tiek kasdienėje aprangoje, pavyzdžiui su kelnėmis arba tamprėmis. O taip pat ir sveikinantis su svečiais „Šeršeliafam“ festivalio atidarymo vakarėlio metu. Tokius tikslus atitiko ši tampraus audinio, įstrižo kirpimo ir vertikalių raštų bei linijų turinti urbanistinė „Julia Janus“ suknelė. Toms, kurioms svarbu vizualiai šiek tiek pakeisti savo figūrą, nepamirškite, kad būtent vertikalios linijos, kirpimai ir raštai ištempia į ilgį, o visos horizontalios į plotį.

Visus tris derinius galima maišyti tarpusavyje ir sukurti dar bent du papildomus.

Įvertinkite plius dydžio pokyčius realybėje

Paklausus, kaip Ivona jaučiasi po tokių stilingų plius dydžio pokyčių, mergina nesitvėrė savame kailyje, kaip norėjo eiti ir pasirodyti pasauliui. Jeigu norite susitikti su kino fėja ir pamatyti šiuos derinius gyvai, apsilankykite tarptautiniame moterų festivalyje „Šeršėliafam“ ir paprašykite pačios Ivonos rekomendacijų.

Nusipirkite derinius

Aš galiu padėti, jeigu tau reikia pagalbos atrandant savo stilių, įsigyjant derinius arba pravalant spintą. O gal nori padovanoti stilingą dovaną?
Užsisakyk „Dydis nesvarbu“ stiliaus paslaugas Užsisakyk „Dydis nesvarbu“ stiliaus paslaugasStiliui dydis nesvarbu. Kreipkis, jeigu reikia pagalbos!
SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO