Paltas slepiantis gepardą viduje

Paltas su gepardu vidujeTuriu tokią paprastą drabužio įsigijimo taisyklę: jeigu apie jį galvoju keletą dienų – PERKU.

Taip buvo ir su šiuo paltu.

Nežinau kaip jums, bet man, plius dydžio merginai, yra pakankamai didelis iššūkis rasti sau tinkamą paltą: nei per trumpą, nei per ilgą, nei per siaurą, nei per platų. Dažniausiai, kas įvyksta matuojantis, kad jau maždaug ties pradžia suprantu, ar jis man bus geras, ar visgi nesusieis ties dviem kalneliais (tas pats galioja ir marškiniams, suknelėms bei visiems kitiems, turintiems aiškias prasitempimo ribas, drabužiams).

Todėl išvydusi šį camel spalvos gražuolį, slepiantį savyje gepardo prošvaistes, mintyse turėjau tik vieną prašymą: maldauju, būk praplatinto silueto.

Ir ką jūs sau manote? Nuotraukose dėviu net ne didžiausio dydžio variantą. Pirmas barjeras įveiktas. Nei per pečius, nei per rankas neveržia. Valioooo!Dabar liko tik mėgautis vaizdiniais galvoje, kaip jį galėčiau įkomponuoti savo garderobe. Man patinka, kad klasikinė camel spalva labai puikiai dera su rudeniniais atspalviais. Todėl ir šiam įvaizdžiui pasirinkau monochrominį derinį: tamsiai mėlynos spalvos golfą ir kelnes. Tokiu būdu visas ne tik mano, bet ir tavo dėmesys tenka pečius gaubiančiam paltui. O norint dar ir šiek tiek intrigos šiame derinyje, tai galima smulkiomis užuominomis nustebinti pakeleivius, kokie raštai slypi ne tik palto viduje, bet ir širdyje.

Dar vienas svarbus šio palto pliusas, kad jis stilistiškai puikia tinka tiek prie ofiso aprangos, tiek ir prie ramaus savaitgalio pasivaikščiojimo Vilniaus gatvėmis ir kiemais.

Ir taip, kaip medžiai rudenį pasipuošia raudonais lapais, taip ir mano lūpos mėgsta kasdien šviesti raudoniu. O ypač, kai pastarasis taip gaiviai užpildo visą derinį ir ramybei suteikia intriguojančio šarmo.

Tai kaip nustebinsi rudenį tu?

Mano derinys sukurtas iš Gedimino 22 parduotuvėje esančio asortimento:

Paltas PERSONA by MARINA RINALDI (Šio sezono mano atradimas. Smagu,kad su šio prekės ženklo asortimentu galima sukurti įdomius, stilingus ir gaivius derinius).

Golfas GERRY WEBER

Kelnės SAMOON by GERRY WEBER

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO