Susitikimai mokyklose

Kelionės po mokyklas

Aš ir mano dydis buvom kartu nuo mažų dienų.

Mokykloje jį pastebėjo ir kiti vaikai, kurių paprasti, ne iki galo apgalvoti ir užgaulūs žodžiai mano kūno tema, manyje formavo įvairiausių kompleksų paketą.

Tuomet man atrodė, kad tokia aš esu vienintelė. Su niekuo apie tai nekalbėdavau, o ir aplinkiniai buvo užsiėmę savais reikalais.

Kelionės po mokyklas_3

Ir tik dabar suprantu, kaip yra svarbu suvokti, kad šiame pasaulyje tu nesi vienas. Aplink tave yra tiek daug tokių pačių, kurie išgyvena panašius jausmus ir kovoja su tomis pačiomis baimėmis.

Jeigu man mokykloje kas nors būtų pasakęs, kad aš su savo jausmais, kompleksais ir baimėmis tokia esu ne viena, tam tikrus gyvenimo etapus būčiau įveikus daug lengviau.

Todėl pradėjusi garsiai kalbėti apie galimybę priimti ir pamilti save tokią, kokia esu čia ir dabar, visų pirma šia žinute norėjau dalintis su paaugliais mokyklose. Juk būtent čia prasideda gyvenimo kelias, kurio pagrindo tvirtumas priklauso nuo išminties ir vertybių, kurias padeda formuoti aplinka.e

Man labai smagu, kai sulaukiu kvietimų apsilankyti įvairiose Lietuvos mokyklose. Į susitikimus atėjusios merginos ne tik klausosi, bet ir pačios aktyviai dalyvauja pokalbiuose, dalinasi savo jausmais, patirtimi.  Vienos būna drąsesnės, kitos tylesnės, bet matau, kad klausosi.

Jeigu bent viena išgirsta, kad ji yra pakankamai nuostabi tokia, kokia yra čia ir dabar, tuomet mano susitikimai nenueina veltui.

Labai kviečiu parašyti į dydisnesvarbu@dydisnesvarbu.lt jeigu norėtumėte pasikviesti į susitikimą prie arbatos ir bandelės pas save mokykloje.

Jūs man esate prioritetas.

 

 

 

 

Share:

ĮKVEPIANTYS VIDEO