Visos mes galim intriguoti

Jau seniai galvojau, kaip norėčiau padaryti apatinių fotosesiją su didesnių apimčių modeliais. Prikalbinti merginas sudalyvauti fotosesijoje nebuvo taip sunku. Netgi sakyčiau, kad visos sutiko man net nepradėjus naudoti savo įtikinėjimo subtilybių. Labai džiaugiausi, kad damoms apsinuoginti prieš foto kamerą nebuvo didelis iššūkis.
Juolab, kai esam pratusios matyti tik vieno tipo modelių kūnus demonstruojančius apatinius (išskyrus užsienio tinklaraštininkių pavyzdžius). Kas man yra labai keista, juk moterų su didesnėmis krūtinėmis (net nebūtinai su didesniais kūnais) yra tiek daug, bet verslininkai vis tiek pamiršta, kad su jomis reikia kalbėti jų kūnų kalba. Jau nekalbu apie tai, kad ir liemenėlių dydžių pasirinkimas galėtų būti daug gausesnis.
O pasirinkimo stoka išties pasimatė ruošiantis šiai fotosesijai. Tik keletas prekės ženklų galėjo pasiūlyti didesnius kaušelius, o dar mažiau jų turėjo ir didesnės apimties liemenėles. Bet kaip jau įprasta, iš situacijos mes sukamės panaudodamos savo išmonę.
Pavyzdžiui, ar žinojote, kad liemenėlės apimčiai padidinti yra specialūs „prailgintojai“, kurie padeda, kai trūksta apimties.

Arba, jeigu kaušelis per mažas (pvz. 85D), tuomet siūlau pabandyti pasimatuoti vienu apimties dydžiu didesnę (90D), nes kai kuriais atvejais kaušeliai būna taip pat šiek tiek didesni.
Kitas nemažas iššūkis buvo spalvos. Atrodo, kad be mėlynos, juodos ir pilkos daugiau nėra spalvų tinkančių didžiakrūtėms. Ir šioje vietoje mums į pagalbą atėjo „Two sisters“ merginos, sutikusios specialiai fotosesijai pagaminti didesnio dydžio raudonąją balkonetę.
Aš pati ją nešioju ir labai džiaugiuosi. Plačios petnešėlės, trijų kilpelių susegimas- būtent tai, ko reikia tvirtam didesnės krūtinės prilaikymui. Esu vaikščiojanti intriga net pati sau. Sesės minėjo, kad raudonųjų intrigų turi pasilikusios ir daugiau.
Taip pat esu dėkinga ir „Lindex“ prekės ženklui, padovanojusiam apatinius fotosesijai. Be to, kad dar rudens pradžioje jie praplėtė savo drabužių dydžių skalę iki 54 dydžio, tai nuo šio vasario mėnesio pradėjo pardavinėti ir didesnes liemenėles (iki 100E). Man tai didelis džiaugsmas, kai ateini į parduotuvę ir ne tik randi, bet dar gali ir rinktis madą.
Paviešinus fotosesijos galutinį rezultatą žiniasklaidoje, susilaukėme įvairių komentarų. Dauguma jų buvo pozityvūs ir giriantys, buvo šiek tiek konstruktyvių į kuriuos būtinai atsižvelgsime kitų projektų metu ir, žinoma, buvo tų „komentuoju- išmonę demonstruoju“ variantų, kurie man asmeniškai jau seniai nebelenda į galvą. Nes aš matau, kad tokie žmonės save taip išreiškia ir jie nėra pasiruošę priimti kitokios nuomonės. Todėl tokiais atvejais man net kyla ambicija: kuo daugiau jūs rėkausite ir mus žeminsite savo standartiniais „nustokite ėsti ir eikite sportuoti“ mėšliukais, tuo daugiau aš organizuosiu tokių fotosesijų. Mano širdis tuo metu tiesiog dainuoja.
Ačiū visai komandai, prisidėjusiai prie šios fotosesijos ir galimybės skleisti vaizdo įvairovę.
Foto: Eva Grin Photography
MUA: Justyna Aleksandrovič Bellissima, Agnė Steckytė
Asmenybė: Giedrė Valavičiūtė (Dydis nesvarbu), Dovilė Jakštaitė, Agnė Steckytė
Stilius: Maja Segal, Giedrė Valavičiūtė (Dydis nesvarbu)
Postprodukcija: Daumantas Kryžius
Apatiniai: Lindex, Two sisters

 

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO