Kaip aš išmokau mėgautis savimi vasarą

Vasara yra skirta ja mėgautis visu 100 %, ir netgi dar daugiau. Nėra įsakymų ar nutarimų, kokio tipo žmonės gali džiaugtis ir šokinėti per bangas, o kokie turi slėptis bei jausti kaltę dėl savo sudėjimo. NIEKUR!
Mano šventė

Tikiu, kad pripažinti šį faktą nėra lengva, bet pabandyti verta. Juk turbūt jau žinote, ką reiškia jausti nuolatinę įtampą, kai neatitinkate trečiųjų šalių keliamų standartų. Štai keletas patarimų, kurie mane įkvepia mėgautis vasara su plačiausia šypsena ir aguonomis lūpose.

1. Ne visi žiūri į jus. O žinote kodėl? Jie visi yra susitelkę į savo atostogas arba į tai, kaip patys atrodo ir net neturi laiko kitų netobulumų analizei. O jeigu ir prigavote keletą žvilgsnių, tai tik dėl to, kad atrodote kietai arba šiek tiek perdegėte saulėje, o gal esate karštesnė už pačią saulę.
2. Atpalaiduokite savo kūną ir leiskite jam kalbėti už save. Kuo labiau susitrauksite, kuo didesnius atstumus nueisite rankomis apsikabinusi pilvą arba kuo greičiau stengsitės atsistoti, kad niekas, gink dieve, nepastebėtų jūsų pilvo, tuo blogiau pačios jausitės. Mėgaukitės kiekviena akimirka, kurioje esate. Žingsniuokite lyg būtumėte viso pasaulio karalienė. Pasitikėjimas yra raktas į meilę sau.
3. Įsikvėpkite pozityviais pavyzdžiais. Puikiai žinome, kaip mus veikia žiūrėjimas į standartinį grožio etaloną. Interneto platybėse paieškokite kuo daugiau įvairaus kūno sudėjimo bei skirtingo dydžio drabužius dėvinčių merginų. Atsikratykite tais drabužiais, kurie priverčia jus jaustis blogai. Jūs nustebsite, koks platus yra grožio pasirinkimas. Čia rasite mane įkvepiančių blogerių pavyzdžių.
4. Renkitės taip, kaip norite. Jau žinote, kaip atrodote su tuo juodu pilvą maskuojančiu kostiumėliu. Puiku! Pats laikas išbandyti tą ryškią nugarą atidengiančią suknelę arba trumpesnius už trumpus šortus. Nebijokite pabandyti kuo įvairesnių derinių, apie kuriuos visada svajodavote, bet niekada neišdrįsote apsirengti. Kada, jeigu ne dabar? Keleta patarimų galite surasti čia.
5. Nusispjaukite ant komentuojančių. Tam jie ir yra komentatoriai, nes nieko daugiau nenuveikė, kad kalbėtų apie juos. Pasakyti yra lengviau nei padaryti. O jūs esate tos, kurios daro. Bravo!

Šių patarimų dėka pirmą kartą užsidėjau atskirą maudymosi kostiumėlį. Nebesibaiminau, kaip atrodys mano pilvas, net jei „šešiapakius“ raumenis slepia storas riebalinis sluoksnis. Praeitą vasarą pirmą kartą išbandžiau, ką reiškia įsibėgėjus šokti į vandenį… net jei įnėrus virš manęs nuvilnija didžiulės bangos. VASARAI mūsų DYDIS NESVARBUS!

Visas įrašas skirtas padebisyse skraidančiam „Small Planet Airlines“ žurnalėliui. Internetinę versiją rasite čia

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO