Apie mane

Sveiki,

esu moteris, mergina, žmogus, asmenybė, dukra, draugė, slapta mylimoji.  Ir bet kuriam vaidmeny būdama aš tikiu, kad stiliui ir grožiui, meilei ir bučiniams, žavesiui ir išmonei, draugams ir mylimiesiems, aktyviam gyvenimo būdui ir dar daug visam, kam dydis nesvarbu!

„Dydis nesvarbu“ užgimė taip pat natūraliai, kaip ir mano noras nebesistengti tilpti į kažkieno nustatytus išvaizdos rėmus. Niekada nebuvau liekna, bet visą gyvenimą stengiausi tokia būti, nes atrodė, kad tik tada prasidės gyvenimas.

Dabar viskas kitaip: daug paprasčiau ir lengviau. Aš priimu save tokią, kokia esu. Kažkurias savęs dalis dievinu, kažko nelabai mėgstu, bet visumoje, tai yra mano kūnas, kurį aš gerbiu ir kuriuo pasitikiu.

Aš norėčiau, kad žmonės pradėtų kvesčionuoti jiems primetamus standartus ir ieškotų savo kelio. Niekam nenoriu primesti naujos tiesos, tiesiog parodyti galimų pasirinkimų įvairovės žavesį ir grožį.

Dydis nesvarbu

Dievinu madą ir stilių. Gal ir nėra taip lengva rasti, ko nori, bet iš kitos pusės, tos ribos atveria kūrybines čakras. Todėl ir dalinuos su jumis savo mėgstamais drabužių deriniais ir kur juos galima įsigyti. Labai dažnai tai būna tiesiog blusynių radiniai. Labai dažnai tai būna mūzos, kurios įkvepia mane pačią.

Mane sutikti galite:

Instagram/ dydisnesvarbu

Pinterest/ dydisnesvarbu

Facebook/ dydisnesvarbu

El. paštu/ dydisnesvarbu@dydisnesvarbu.lt

Rašykite, komentuokite ir tapkite šio blogo dalimi. O svarbiausia, raskite tai, kas jums yra svarbu!

 

Share:

ĮKVEPIANTYS VIDEO