Aš myliu tave

„…o jeigu myli, tai myli visą žmogų, koks jis yra, o ne kokį norėtum, kad jis būtų“,- Lev Tolstoj „Ana Karenina“.

Nors iš tiesų norėjau papasakoti apie savo nesibaigiančią meilę suknelėms.

Man nesvarbu, koks tai metų laikas, nes aš jomis mėgautis galiu ir mūvėdama kelnes ir tiesiog vaikščiodama po miestą nuogomis kojomis. Man nesvarbu jų ilgis, plotis ar spalva. Kartais, kai viena suknelė man atrodo nuobodokai, aš ją suderinu su kita suknele. Taip, būtent, ant suknelės užsivelku kitą suknelę ir bėgu reikalų tvarkyti. Nes taip smagiau ir pati save nustebinu kaskart užmetus žvilgsnį į atspindį vitrinoje.

Dažnai mėgstu savo mylimąsias derinti su švarkais, žaketais ar lengvais paltais. Kuomet prasegtas vieno iš minėtųjų  priekis tik šiek tiek atskleidžia siluetą ir visam deriniui suteikia paslapties… o kas gi slepiasi po šiuo apdaru?

O ten nežmoniško dydžio širdis su savo jausmais, meilėmis ir skausmais.

Aš dažnai sakau, kad atėjusios į parduotuvę nepulkite ieškoti tik savo dydžių drabužių. Pavyzdžiui šiam deriniui išsirinkau „Twinset“ suknelę, kuri toli gražu net nėra mano dydžio, bet jos siluetas ir kirpimas yra toks, kad, kuo puikiausiai nugulė ant maniškio kūno (pridedu ir foto su originalia suknelės paskirties versija).  Vėsesnei pavasario ir vasaros dienai prie jos priderinau lengvą ir grakštų paltą iš „Persona by Marina Rinaldi“ kolekcijos, kuris laisvai tiks ir pavasarį ir lietuviškos vasaros vakarą.

Mintys ir idėjos mano pačios, o drabužių derinius rinkausi „Gedimino 22“ parduotuvėje, kurioje galima rasti ne tik padidinto modelio „Twinset“ suknelių, bet ir didesnių dydžių „Samoon by Gerry Weber“ ir „Persona by Marina Rinaldi“ kolekcijas.

Ačiū Dovilei Jakštaitei už nuostabias akimirkas nuotraukose ir užupio resupublikai už tiesiog buvimu Vilniuje.

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO