Bejausmius paltus jau galime keisti suknelėmis

Nenoriu įžeisti nė vienos įstabaus kirpimo palto savininkės, bet viskam savas laikas. O paltų laikas būtent šiais metais užsitęsė keliais mėnesiais per ilgai.

Suknelės vienareikšmiškai yra favoritės mano spintoje. Nuo įvairiausių  spalvų pasirinkimo iki formų ir kirpimų. Nepriklausomai nuo to, kokios nuotaikos esu ar kokio stiliaus diena nusimato, aš visuomet galiu jomis pasikliauti.

Šioje fotosesijoje pasirinkau „be penkių minučių“ 4 „Julia Janus“ sukneles, kuriomis pabandžiau įkūnyti skirtingas nuotaikas ir stilius. Kodėl „be penkių minučių“? Nes vienos iš tų suknelių originali paskirtis yra būti tunika. Bet aš nusprendžiau jai suteikti visai kitokį vaidmenį mano pasaulyje. Tiesiog nemačiau jos niekaip kitaip, kaip tik tampant pagrindine aktore šio derinio komplekte. O taip pat pagalvojau, kad po tokios ilgos ir šaltos žiemos tai yra puiki proga leisti savo kojoms įkvėpti gryno oro gūsio. O kiek daug galima su ja susigalvoti pramogų, kol lauki vėluojančio koncerto arba draugo.

Šortukai, kurie, beje, pagaminti iš pėdkelnių, atlieka dvejopą vaidmenį: atrodo stilingai ir karštą vasaros dieną apsaugo šlaunis nuo nereikalingo sudirgimo, kai jos mėgsta bučiuotis ir liestis kiekviename žingsnyje.

Pirkti „Julia Janus“ tuniką

Pirkti „Julia Janus“ basutes

Julia Janus suknelės Julia Janus suknelės Julia Janus suknelės Julia Janus suknelės

Ši žalia suknelė mane papirko savo dviejų audinių deriniu: lino ir šilko. Manau, kad tokia detalė suknelei suteikia elegancijos ir labai gražiai atrodo, kai vėjas žaidžia jos lengvumu. Būtent ja puoščiausi saulėtą sekmadienio rytą eidama savęs apdovanoti spalvingų žiedų puokšte.

Pirkti „Julia Janus“ suknelę

Julia Janus suknelės

Papasakosiu istoriją apie suknelę, kuri turėjo užtrauktuką nugaroje. O kadangi aš dievinu improvizacijas, tai tą užtrauktuką ne iki galo išnaudodavau. Todėl dažnai susilaukdavau pastabų apie neužtrauktą iki galo užtrauktuką. Ach, ir nė vienos apie tai, kad užtrauktukas galėtų dar žemiau sustoti. Aš manau, kad su sagelėmis mano filosofijoje yra panašiai: ne visoms joms suknelėje turi būti lemta užsisegti. O ypač, jeigu tai vasara ir einu į susitikimą su draugais arba tiesiog pasivaikščioti senamiesčio gatvėmis.

Kitas atradimas šioje suknelėje tai spalvos ramybė. Ji užburia ir nesinori prie jos nieko daugiau tik raudonų lūpų ir bijūnų.

Pirkti „Julia Janus“ suknelę

Julia Janus suknelėsJulia Janus suknelės Julia Janus suknelės

Rinkdamasi ketvirtąją turėjau nemažai abejonių dėl kišenių, jų dydžio ir lokacijos. Bet atrodo, kad Julija kurdama kolekciją nusprendė papirkti ir nupirkti mus damas detalėmis. Suknelei suteikiau „pasimatavimo šansą“ tik pamačiusi raudoną akcentą. Ir tą pačią akimirką ji tapo nebe pilka, bet raudona. O kai užsivilkau, tai tos pačios mane bauginusios kišenės silueto formavime tapo ne trūkumu, o privalumu. Ovacijos. Labai laisvai ją pasirinkčiau galerijos atidarymo renginiui. O gal net ir pirmajam pasimatymui.

Pirkti „Julia Janus“ suknelę

Julia Janus suknelėsJulia Janus suknelės Julia Janus suknelės Julia Janus suknelės

Išvada labai paprasta: jau seniai praėjo tie laikai, kai suknelės pilnesnio sudėjimo moteriai asocijuodavosi su beformiu, bespalviu ir į slėpynių žaidimą labiau panašų gaminį. Taip, tiesiog gaminį, kuris skirtas pridengti kūną. Dabar mes galime jomis puoštis ir puošti kitų akis, atskleisti savo nuotaikas per jų spalvas bei siluetus ir, žinoma, sustiprinti savo žibėjimą jų fone.

Pasimėgaukite ir jūs!

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO