Dar šiek tiek ir savaitgalis

Kai kam penktadienis yra tiesiog eilinė diena rojuj. Nekaikuriems tai yra neperskaitytų straipsnių skaitymo ir neperžiūrėtų nuorodų žiūrėjimo diena. O tretiems, tai daugiausia ištvermės pareikalaujanti savaitės diena.
Kad ir kaip bebūtų, dar šiek tiek ir jau savaitgalis. Tai su šiuo įrašu aš gal labiau aplikuoju į tuos antruosius, nes noriu pasidalinti nuorodomis ir pasiskaitymais, kuriuos atradau savaitės metu arba man juos padėjote atrasti jūs.

1. image
Aš manau, kuo daugiau mes matysime tokių, kokios mes pačios esam, tuo stipriau jausimės savo kūne. Nes, kuo daugiau vartau tobuluosius žurnalus, tuo silpniau jaučiuos matydama tą vieną kūno variantą, kurio niekaip negaliu sutapatint su saviškiu. Ir to pasekoje gimsta įvairiausio juodumo mintys ir abejonės ne tik savimi, kaip fiziniu vienetu, bet ir savimi, kaip asmenybe.
THE NU PROJECT šioje vietoje veikia, kaip antidepresantas, parodantis, kokios yra tos žurnalų viršelių nenugludintos ir drabužiais neapkarstytos moterys. Tik stebint tas moteris man pasidaro lengviau, nes aš šiam pasauly tokia, kokia esu, nesu viena.
2. Things plus size girl can’t do. Būtent. Velniop tuos įsitikinimus! image
3. Jeigu dar nedrąsu pasirodyti su atskiru bikiniu, tai būtinai paskaitykit įkvepiantį Lindos įrašą apie tai, kas jai kelia didžiausią rūpestį paplūdimiuose. Ir tai tikrai ne jos apvalusis pilvukas.

Linda Marie Nilsson

Linda Marie Nilsson

4. There is no wrong way to be a woman. Kampanija skatinanti moteris jaustis moterimis, nes nėra klaidingo būdo būti tiesiog moterimi…tokia, kokia esi!
Ačiū Linai, Viktorijai, Monikai ir Dovilei už atsiųstas nuorodas.

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO