Aš suklydau ir tai buvo vertingiausia pamoka

Taip, aš susimoviau!

Ir man nėra gėda.

Kodėl?

Nes mes visi susimaunam, suklystam, padarom nesąmones, nukrentam, bet tiesiog niekas tuo nesidalina.

Viršeliai nusėti šypsenų ir baltų dantų sėkmės istorijų, laimingų šeimų, verslų, kelionių, karjerų ir utopinių idėjų. Skaitai, žiūri, klausaisi ir taip nesusiveda galai, kas su manim negerai, kad mano karjeros ne tokios aukštos, o kryčiai tokie dažni.

Bet turiu jums gerų naujienų: jokia sėkmės istorija neateina be šiokių tokių, bent kelių, pralaimėjimų. Tai galioja net ir toms ir tiems, kurios nori uždirbti milijoną tiesiog suviliodamos(i) milijonierius.

Todėl ir pati kalbėdama apie pasitikėjimą savimi, visuomet pabrėžiu, kad tai yra darbas ir į jį reikia vaikščioti pastoviai t.y. visuomet bus akimirkų, kai susvyruosi, nukrisi ir reikės stotis iš naujo.

Noriu pasidalinti savo didžiausia susimovimo istorija!

Pradžioje tai buvo mano gėda, skausmas ir silpnybė, o vėliau virto akmenines stiprybe.

Nes aš pasirinkau galimybę iš to kažką išmokti, o ne tiesiog apkaltinti kitus ir toliau bujoti su susireikšminusia savimi.

Dar daugiau istorijų, kuriomis dalinasi tokios asmenybės kaip Andrius Baranauskas (Tele 2 rinkodaros vadovas), Mindaugas Jackevičius (žurnalistas), Jolita Vaitkutė, Paulius Kovas ir taip toliau ir panašiai, galite rasti „FuckUp Nights Vilnius“ oficialiame puslapyje www.funvilnius.lt

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO