Detoksikacinė programa kūnui ir protui arba ko mums nesako apie Detox produktus

Nuo vasaros pradžios visur ir pastoviai iš skirtingų šaltinių sulaukiu to paties turinio žinučių: detoksikuok savo kūną.

 Įvairios moterys kviečia keliauti tobulo kūno link. Vienos tai daro su centimetru aplink liemenį, kitos – vaikų apsuptyje, trečios – pasinaudodamos „prieš“ ir „po“ vaizdais. 

Prisipažinsiu, tokiam antplūdžiui buvau nepasiruošusi nei fiziškai nei morališkai.

Detoksikacinės programos šią vasarą kūnus pasiruošusios išvalyti arbatomis, mišiniais, kremais per 7, 14 arba 28 dienas.

Ypač detoksikacinės programos suaktyvėja nors kartą paieškos sistemoje įvedus žodžius dieta, lieknėjimas, svoris, kūnas, kaip numesti svorio ir panašiai.

 Nors kartais užtenka būti tik neseniai pagimdžiusia mama, ieškančia informacijos mišinukų tema ir jūs jau tikslinės auditorijos sąraše, kurią pasieks detoksikacinė programa. 

Ir net neabejoju, kad nerastume nė vienos, kuri nebūtų girdėjusi apie tokius pasiūlymus. Kalba eina labiau apie tai, kiek kartų per dieną/savaitę jie atsiduria jūsų žvilgsnių perspektyvose ir kontempliuojamose mintyse .

Būtent kelių mėnesių vaiką auginanti draugė ir buvo šio įrašo iniciatorė atsiųsdama žinutę: „Laba, užmačiau šitą reklamą ir taip širdį suskaudo.“

FOTO LAIKINAI PAŠALINTA

Reklamoje galima matyti moteris pristatančias detoksikacines programas, kurioms reklamuoti pasitelkia savo vaikus.

Nors prekės ženklas teigė, kad visos merginos produktus reklamuoja neprašytos ir savo noru, bet kuriamų vaizdų algoritmas net ir neišmanančiam programavimo turėtų atrodyti aiškus.

Ir bent jau man kelia šiek tiek abejonių, kad viskas įvyko „natūralaus“ sutapimo dėka, kai merginos savo facebook draugams norėjo papasakoti apie atrastus liekninamuosius preparatus su pypliais pagrindiniuose planuose.

Šįkart tema ne apie tai, kokia žinutė eina vaikams, sėdintiems šalia mamų.

 Šįkart tema apie tuos jų rankose esančius detoksikacinius produktus, kurie gali mus stebuklingai paversti lengvai apsvaigusiais nuo tobulumo. 

DETOKSIKUOKIM VISUS PASAULIO RIEBALUS

Tikslinė auditorija? Ką tik pagimdžiusios arba mažus vaikus auginančios mamos.

Kodėl? Nes po gimdymo pakinta figūra ir tokias moteris pakviesti sugrįžti tobulo kūno link yra lengviausia.

Tai jautriausia kūno pokyčiams auditorija ir jai pažadas „lengvai ir greitai“ lyg išsigelbėjimas tam, kam jos dabar laiko turi mažiausiai. O spaudimas iš aplinkos atrodyti kaip prieš gimdymą, o gal net ir geriau – nežmoniškas.

Neseniai Rachel Simmons knygoje „Gera tokia, kokia yra“ (Enough as she is) perskaičiau apie reiškinį „nerūpestingas tobulumas“.

„Tai tendencija, kai merginos patiria „spaudimą [ne tik] gerai mokytis, bet ir būti geros fizinės formos, madingai rengtis, gražiai šukuotis, draugauti su reikiamais žmonėmis, vasarą dirbti tinkamus darbus ir, be abejo, vaikščioti į vakarėlius bei pasimatymus“- be to, visa tai daryti be jokių regimų pastangų.“

Manau tai galioja ir jaunoms mamoms. Kur aplink tiek daug nerūpestingai tobulos mamystės, stangrių krūtų, pilvų, užpakalių, laimingų partenrių, kai tuo pačiu metu aplink laksto bent trys pypliai.

Nuoširdžiai, mamos, kaip jūs tai išgyvenate?

 Nors iš tiesų visi ne tik galim būti lengvai pagaunami pažadu „pasijusi geriau“. Nes dauguma tikrai po dienos darbų jaučiamės pavargę, išsekę o gal ir psichologiškai palūžę. 

O kuomet dar prideda, kad LENGVAI ir GREITAI numesim svorio, tai visos kritinio mąstymo ląstelės atsipalaiduoja ir atsiduodama emocijoms.

Juk reguliuojant kūno svorį ir yra sunkiausia tai, kad tam reikia skirti daug vidinių ir išorinių jėgų, jeigu ne pastoviai apie tai galvoti, tai bent jau skirti tam nemažai laiko. Plius, jei pavyksta numesti svorio, tai po kurio laiko jis vėl daugumai sugrįžta. O tuomet visi sunkumai ir vėl iš naujo.

PAŽADŲ SKAMBESYS

 Draugės atsiųsto produkto reklamose pažadai skamba stipriai, o realios informacijos apie juos nei internetiniam puslapyje, nei socialinių tinklų profilyje neradau. 

Sudėtis? Tyrimai? Specialistų komentarai? Nieko nėra (neneigiu, galėjau ir netinkamu metu ieškoti).

Tam, kad neinterpretuočiau, cituoju gautą asmeninį atsakymą:

Detoksikacinė programa kūnui ir protuiPadėsime Jums geriau suprasti kaip ieškoti Jums rūpimos informacijos. Kiekvienas produktas yra skirtingas savo sudėtimis, todėl visų šios grupės produktų subendrinti negalime. Norint, kad Jūsų įrašas neskleistų tikrovės neatitinkančių faktų ir būtų teisingas reiktų ieškoti informacijos apie veiksmingumą tokiuose portaluose kaip: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/ visuotinai pripažintų mokslinių tyrimų apie veikliąsias produkto medžiagas, veiksmingą jų koncentraciją. Taip pat galite ieškoti informacijos apie veikliąsias medžiagas ir veiksmingą dienos koncentraciją EFSA portale tarp sveikatingumo teiginių, kurie yra patvirtinti ES. Pagrindinės KokoTea veikliosios medžiagos apie kurias galite rasti informacijos: Matė, Pueras, Pankolių vaisiai, Šeivamedžių vaisiai, Varnalėšos šaknys (ieškoti lotyniškais pavadinimas). Kurdami šiuos produktus į sudėtį įtraukėme būtent tuos natūralius ingredientus, kurie padeda kontroliuojant svorį ir turi visuotinai pripažintus mokslinius tyrimus. Mūsų tikslas yra padėti sveikiau maitintis ar pasiekti tam tikrų tikslų natūraliomis priemonėmis, vietoje kenksmingų lieknėjimo būdų.”

Visus teiginius apie mūsų produktą galite rasti el. parduotuvėje www.kokosmile.lt bei soc. tinkluose, jų visuotinai pripažintą mokslinį pagrindimą tikrai lengvai galite rasti https://www.ncbi.nlm.nih.gov/ į paieškos laukelį įvedus, sakykime: matė arba pu-erh. Taip pat kaip minėjome labiau įsigilinus galite patikrinti EFSA sveikatingumo teiginių registrą. NCBI portale taip pat galite rasti ne vieną tyrimą, kuris parodo šių veikliųjų medžiagų realią pagalbą kontroliuojant kūno svorį…

Suprantame, kad šiuo metu rinkoje yra gausu panašių priemonių, kurių teiginiai gali būti nepagrįsti, tačiau kiekviena arbata arba papildas skirtingas savo sudėtimi, todėl kiekvienas atvejis yra individualus.

Tai žinoma, kiekvienas produktas, ar tai būtų arbata ar papildas padedantis kontroliuoti svorį ir susideda iš veiksmingos koncentracijos veikliųjų medžiagų atsakingų už vieną ar kitą funkciją. Vienos iš veikliųjų medžiagų – puerh tyrimą jau pateikėme, kitas mūsų minėtas sudedamąsias dalis galite rasti analogišku būdu su paaiškintu jų veikimu ir visuotinai pripažinto tyrimo išvadomis. Taip pat kaip minėjome rekomenduojame atlikti EFSA sveikatingumo teiginių paiešką tiek su mūsų tiek panašių porduktų veikliosiomis medžiagomis ir įvertinti kieno naudojami teiginiai atitinka realybę bei naudojami legaliai ir kurių platintojų/gamintojų teiginiai galėtų būti klaidinantys/neteisėti. Visa tai rekomenduojame atlikti konsultuojantis su šios srities specialistu, norint išvengti tikrovės neatitinkančios informacijos paskleidimo bei išgauti teisingas išvadas.”

KAIP ATRODO REALYBĖ

Kadangi prekės ženklas neturėjo susistemintos informacijos, tai tam šiek tiek laiko skyriau aš kartu su dietologėmis Aušra Jauniškyte bei Barbora Jarašūne.

Sveiko proto ir pinigų nešvaistymo programos vedina, pati nepirkau ir nebandžiau detoksikuojančių produktų. Bet dalinuosi video, kuriame dvi dietologės išbando šiuos produktus vietoj manęs.

 

  1. Pažadas: išvalo organizme susikaupusius toksinus, gaunamus iš aplinkos.

Realybė tokia, kad nėra tiksliai apibrėžtų toksinų, kuriuos valo detoksikuojančios arbatos, kremai ir kitos išorinės priemonės.

 Juolab nėra ir išmatavimo priemonių, nustatančių, kiek toksinų arba kenksmingų medžiagų turėjote prieš ir po programos. 

Bet juk kartais lengviau tikėti lengvai parduodamais sprendimais negu mokslu pagrįstais faktais apie tai, kas yra toksinai, kaip jie veikia organizmą ir kaip organizmas prižiūri juos.

Nes, jeigu  šiukšlės kauptųsi mumyse taip, kaip jos kaupiasi viešose šiukšliadėžėse, tai mes visi labai greitai pradėtume, švelniai tariant, smirdėti puvėsiais.

Dietologės Aušros Jauniškytės komentaras:

„Aš tik patvirtinsiu kitų specialistų teiginius: papildoma detoksikacija normaliam organizmui nereikalinga. Mes turime sistemas: kepenys, inkstai, oda, virškinimo sistema ir plaučiai, kurios natūraliai pašalina susikaupusias nereikalingas medžiagas.

 Jeigu toksinai ir kenksmingos medžiagos visgi kaupiasi kūne, tuomet jie yra šalinami hemodializės būdais su medikų priežiūra. Bet tikrai ne tiesiog geriant arbatas. 

Dažniausiai iš organizmo yra šalinamos azoto atliekos, CO2, šlakai, ketonai (susidarantys badavimo metu, pvz. keto dietų metu. Tai yra, kai kūnas kažkurį laiką jais maitinasi, bet iš principo jis yra apnuodijimas).

Detoksikacijos dauguma atvejų eina su maisto apribojimu ir būtent tuo metu tų blogųjų medžiagų pasigamina netgi daugiau.

Pavyzdžiui badavimo metu pradeda gamintis ketonai, riebalų skilimo produktai.

Kai trūksta maisto, kūnas visų pirma ardo ne riebalus, bet baltymus, nes iš pastarųjų amino rūgščių gali pasigaminti gliukozė, kurios badaujant labiausiai trūksta organizmui egzistuoti, mąstyti ir judėti. Yrant baltymams kartu organizme atsiranda ir daugiau amoniako.

Tai iš principo detoksikuojančios programos, kurių metu yra skatinama atsisakyti maisto, netgi, priešingai, ne sumažina, bet daugiau prigamina kenksmingų medžiagų mūsų organizme. „

Daugiau apie detoksikuojančių dietų ir organizmo valymo programų faktus ir prasimanymus rasite čia.

  1. Kontroliuoja kūno svorį, greitina medžiagų apykaitą ir palaiko normalią riebalų apykaitą.

 Didesnio kūno baimė įkalta mūsų smegenyse nuo pat gimimo. O prekių ženklams reikia tik ją palaikyti, kad galėtų, kuo lengviau save parduoti: 

„Tik šis sprendimas jums padės sulieknėti. Tik su šiuo produktu pasieksite tobulą kūną. Tik taip apsaugosite nuo papildomų riebalų kaupimosi. Tai bus kelionė tobulo kūno link. „

Dietologės Aušros Jauniškytės komentaras:

Detoksikacinė programa kūnui ir protui

„Dažnai detoksikuojančių arbatų ar panašių produktų sudėtyje būna įdėtų medžiagų, skatinančių skysčių pašalinimą iš organizmo.

Skysčiams išėjus iš kūno svarstyklės rodo mažesnius skaičius, šiek tiek pasikeičia formos ir žmogus išties jaučiasi lengvesnis.

Todėl negalima sakyti, kad poveikio nėra. Nes galutinis rezultatas kažkoks atsiranda.

Bet ar jis yra toks, kokio žmonės tikisi? Man tai kelia abejonių.

Net ir teiginiai apie pagreitėjusią medžiagų apykaitą yra tik iš dalies teisingi.

Pastebėta, kad tam tikri ingredientai: puer, žalioji arbata, čili pipirai šiek tiek pagreitina medžiagų apykaitą. Bet nėra įrodymų, kad ši grandis skatina numesti svorio.

Juoką kelia ir frazės: atsikratykite nereikalingų kilogramų.

 Kyla natūralus klausimas: kaip žalioji ar puer arbata žino, kurie kilogramai yra reikalingi arba nereikalingi. Ir ką būtent reikia iš organizmo pašalinti. 

Sakant, kad preparatas padeda numesti svorio neišryškinama tiesa, kad žmogus atsikrato vandens ir skysčių, bet ne riebalinio sluoksnio.

Nes kontroliuojant kūno svorį yra svarbiausia, kad mažėtų būtent pastarasis audinys, o ne visa kita.

O gal visgi derėtų pradėti mažinant riebalų kiekį smegenyse?“

  1. Pagalba palaikant normalų gliukozės kiekį kraujyje.

Dietologės Aušros komentaras:

„Teorinė  mintis tokia, kad cukraus kiekis kraujyje gali normalizuotis numetus svorio.

Kadangi prediabetinė būsena arba padidėjęs cukraus kiekis kraujyje susijęs su dideliu svoriu, riebalų kiekiu, mažu judėjimu ir atsiradusiu organizmo atsparumu insulinui. Tai gal jų mintis, kad tai susireguliuos, numetus svorio?

Aš taip drąsiai nežadėčiau.“

KAI SKIRI LAIKO INFORMACIJOS PAIEŠKAI

Kartu su dietologe Barbora Jarašūne panagrinėjome būtent pateiktos reklamos siūlomą detoksikacinę arbatą ir jos sudėtinių dalių poveikį.

Kadangi prekės ženklas taip ir neatsiuntė tikslios sudėties ir kiekių, todėl prielaidos daromos iš mūsų pačių susirastos informacijos duotose nuorodose.

Detoksikacinė programa kūnui ir protui

Dietologė Barbora Jarašūnė:

„Nėra nurodyta arbatos sudėtis (ingredientai ir jų santykinis kiekis).

Nėra jokios informacijos apie arbatos kilmę (augimo, surinkimo, gamybos vietą ir pan.).

Nėra jokios informacijos apie arbatos gamintoją.

Nėra aiškios informacijos apie arbatos platintoją.

Ar platintojai/gamintojai šį produktą laiko maisto papildu? (Jei jie teigia, jog galimas tam tikras poveikis organizmui).

 Kas yra „pagalba“ palaikant virškinimo funkciją (virškinimas prasideda jau burnos ertmėje, vyksta etapais visame virškinimo trakte, padedant kasai, kepenims, tulžies pūslei) – kur, ką ir kaip arbata „gelbėja“?  

Kokia konkreti „pagalba“ suteikiama „palaikant normalią riebalų apykaitą“ (gal arbata tinka riebalų apykaitos sutrikimų turintiems asmenims, pvz., esant aukštai cholesterolio koncentracijai kraujyje)?

Kokia konkreti „pagalba“ suteikiama „palaikant normalų gliukozės kiekį kraujyje“ ?

Ar ji tinka diabetikams?

Kaip ji gali paveikti gliukozės metabolizmą esant pre-diabetinėms būklėms?

O gal, jei arbata gali padėti palaikyti „normalų gliukozės kiekį kraujyje“, ji tinka tiems, kuriems gliukozės koncentracija linkusi mažėti ir ją pakels iki reikiamos (pvz., insulinoma, pažengusios kepenų ligos)?

Kokia teikiama „pagalba kontroliuojant kūno svorį“?

Kas šiuo atveju tą svorį kontroliuoja? Čia turima omeny sąmoningą kūno masės mažinimą ar natūralius homeostazinius organizmo procesus?

Ar arbata padės „kontroliuoti“ kūno masę jai esant nepakankamai (t.y. per mažai)?

Kas negali vartoti šios arbatos (kontraindikacijos)?

Ar ją gali vartoti vaikai? Vyresnio amžiaus asmenys? Nėščiosios ir žindančios?

Alergiški asmenys (pvz., pankolis gali sukelti kryžmines alergines reakcijas asmenims, alergiškiems kiečiams, salierams, morkoms; varnalėšų šaknys – alergiškiems chrizantemoms ir ramunėms, t.t…)?

Sirgę/sergantys onkologinėmis ligomis (pvz., pankolis teoriškai gali neigiamai veikti estrogenams jautrius vėžinius susirgimus, kaip krūties, kiaušidžių vėžys ir pan.)?

Autoimuninėmis ligomis (pvz., šeivamedžio nerekomenduojama vengti sergant išsėtine skleroze, sistemine raudonąja vilklige, reumatoidiniu artritu ir pan.)?

Turint tulžies akmenų (ši arbata stimuliuos tulžies susitraukimus, gali skatinti akmenų įstrigimą latakuose)?

Kiek kofeino yra arbatos puodelyje? (tiek matėje, tiek puer arbatoje jo yra). Ar ją galima gerti prieš miegą? Asmenims, kurie itin jautrūs kofeino poveikiui?

 Tame pačiame PubMede, kur mus informacijos ieškoti nukreipia prekės ženklas, galima rasti įspūdingų straipsnių apie ūmų kepenų nepakankamumą, sunkius elektrolitų apykaitos sutrikimus ir kitas detoksikacinių arbatų sukeltas komplikacijas, pvz. 

pubmed/30761245

pubmed/29204300

Siūloma ieškoti atskirų arbatos sudedamųjų dalių klinikinio poveikio duomenų – tačiau tai yra ne tas pats, kaip arbatos mišinio (kurio pilna sudėtis ir sudėtinių dalių santykis nėra atskleidžiamas!!!) efektyvumas.

Ar jie turi konkrečios SAVO arbatos (su unikalia sudėtimi) klinikinių tyrimų SU ŽMONĖMIS rezultatų? (akivaizdu, jog tikrai ne PubMed‘e J).

 Ir galų gale straipsnis, kuris demonstruojamas kaip pavyzdys – dar labiau patvirtina platintojų nesupratimą apie mokslinių įrodymų lygmenis. 

Straipsnio pavadinimas: „Reduction of body fat and improved lipid profile associated with daily consumption of a Puer tea extract in a hyperlipidemic population: a randomized placebo-controlled trial”.

Tiriamasis preparatas buvo puero arbatos ekstraktas (o ne tiesiog arbatos mišinys) asmenims, kurie turi padidėjusią cholesterolio koncentraciją kraujyje – tai absoliučiai neatspindi nei populiacijos, nei produkto.

Produkto galimų sudėtinių dalių specifikacija:

Matė (Mate folium, Ilex paraguariensis) mažina nuovargį (stimuliantas – kofeino poveikis!), skatina šlapimo išskyrimą, slopina apetitą, lėtina skrandžio išsituštinimą, slopina kasos lipazę (gali lėtinti riebalų pasisavinimą); skatina tulžies išskyrimą; nėra pakankamų klinikinių įrodymų su žmonėmis, jog ilgalaikis vartojimas padeda ilgam sumažinti kūno masę.

Pu-er arbata (Camellia sinensis fermentum): stimuliuoja (kofeinas); nėra aiškių klinikinių įrodymų su žmonėmis, jog ilgalaikis vartojimas padeda ilgam sumažinti kūno masę.

Pankolių vaisiai (fennel, foeniculi dulcis fructus): mažina pilvo pūtimą, spazmus.

Šeivamedžių vaisiai (elderberry, sambuci fructus): vidurius laisvinantis ir šlapimą varantis poveikis, skatina prakaitavimą, gali stimuliuoti imuninę sistemą, apetitą.

Varnalėšos šaknys (burdock root, arctii radix): laisvina vidurius, skatina šlapimo išsiskyrimą, prakaitavimą, stimuliuoja kepenų ir tulžies pūslės veiklą, gali stimuliuoti apetitą.

Kai kurių sudedamųjų dalių nerekomenduojama vartoti ilgą laiką (pvz., nerekomenduojama vartoti pankolių vaisių preparatus ilgiau nei 2 savaites).

Akivaizdu, jog arbata stimuliuos (pagrinde dėl kofeino), skatins peristaltiką ir laisvins vidurius (t.y. geriant arbatą bus dažniau ir gausiau tuštinamasi) bei skatins šlapimo išskyrimą, prakaitavimą. Be to, kai kurios sudedamosios dalys gali slopinti, kai kurios – skatinti apetitą.

O kur dar visagalis placebo efektas (30 proc.!).

 Kelionės tobulo kūno link! Ir natūraliai kylą klausimas: o kas yra tobulas kūnas? Nurodytuose PubMede šaltiniuose atsakymo į tai taip pat nebuvo.“ 

DETOKSIKACINĖ PROGRAMA KŪNUI IR PROTUI

Visoms toms, kurios kartais kaip ir aš pasimetate savo netobulume, dalinuose ilgalaike kūno ir smegenų detoksikacine programa:

  1. Paskaitykite knygas “Netobuli, laisvi ir laimingi” arba “Atgauk pasitikėjimą savimi”, padėsiančias atsakyti į klausimus, kodėl man taip svarbu turėti tobulą kūną ir kaip padidinti savivertę. “Gera tokia, kokia yra” nuostabi knyga skirta tėvams, siekiantiems padėti savo vaikams, kuo lengviau pereiti nepasitikėjimo savimi, savo gabumais ir savo kūnu periodą. Bet kartu tinka ir patiems tėvams savo kelionėse. Man patiko ir padėjo.
  2. Sekite tokias asmenybes, kaip Jameela Jamil, kuri garsiai sukritikavo žvaigždžių reklamuojamas detoksikacines arbatas kaip sprendimą į liekną kūną ir galimas sutrikusios mitybos pasėkmes. “Reklamuodamos tokias arbatas prie to paties kalbėkite, kiek išleidžiate plastikos chirurgams, kosmetinėms priemonėms, dietologams, asmeniniams virėjams, treneriams, stilistams ir t.y. tam, kad atrodytumėte taip, kaip atrodot.”- vienam iš savo įrašų kalbėjo aktorė.
  3. Jeigu jaučiate pastovią kūno vaizdo įtampą žiūrėdami tam tikrų žmonių socialinius profilius, ištrinkite arba bent kelioms dienoms paslėpkite juos. Teoriškai kiekvieną kartą, kai žiūrime Instagram tinkle kitos įžymios moters arba tiesiog draugės nuotrauką, mes pradedam lygintis ir save vertinti. Mėgaukitės profiliais ir kasdienybe tų, kurie jums padeda jaustis pozityviai, įkvepia augti ir tobulėti.
  4. Susidarykite sąrašą (mintyse arba ant lapo), kas jums kūne patinka. Ir kaskart į jį žiūrėdamos, kreipkite dėmesį būtent į tas vietas, kurios yra tame sąraše. Galbūt bambos skylutė jus varo iš proto. Tai ir spoksokite tik į ją. Mano atveju, mano silpnybė yra mano raktikauliai. Aš juos išžiūrėjus esu iš visų įmanomų pusių.
  5. Konsultuokitės su dietologais, išmanančiais ne tik, kaip sudaryti dienos maisto planą, bet ir ieškančių atsakymų, kodėl valgote tai ką valgote. Kodėl norite atsisakyti maisto. Kaip jūsų mitybą veikia jūsų jausmai, išgyvenimai ir požiūris į savo kūną. Ieškokite tokių specialistų, kurie kapstysis giliau nei tik pateplios gražiais patarimais viršutinį odos sluoksnį. Sunku su tokiais dirbti. Žiauriai sunku. Nes su jais lengvėja ne kūnas, o smegenys. O tai be galo svarbu.
  6. Prieš pirkdamos produktus, paprašykite, kad pardavėjai ar platintojai atsakytų bent į daugumą Barboros iškeltų klausimų. Jeigu tokia informacija nepateikti svetainėse, o pardavėjas nukreipia į kitus kanalus pačiam ieškoti atsakymų, tuomet kaip galima pasitikėti tokiais produktais?

 Ir nors įraše daugiau analizuojame vieno prekės ženklo produktą, tačiau dauguma pasižymi panašiu principu: garsios marketinginės žinutės ir tyli reali informacija. 

Tai gal geriau išgerkim tiesiog arbatos puodėlį. Ir skanu ir pigu ir sveika.

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO