Float to fit: pradžioje bijai, o vėliau trokšti įkristi į vandenį

Taip, taip, taip, nemeluoju. Pliurpdama su merginomis prieš treniruotę iš visų girdėjau vieną baimę: įkristi į vandenį. Tai aš jas iškart nuraminau, kad nė viena iš baseino neišlips sausa. Kaip tariau taip ir įvyko. Pabaigoje treniruotės visos sakė, kad net norėjosi dažniau į tą vandenį įšokti.

„Float to fit“ dar visai nauja Lietuvoje treniruočių rūšis. Kai ėjau išbandyti galvojau, kad vienintelis iššūkis bus užlipti ant tos lentos. Bet labai daug klydau. Iššūkių jos metu yra kur kas daugiau.
Visų pirma, kad ir kokie gali pasirodyti paprasti ir lengvai atliekami pratimai, būtent šių treniruočių metu jie tampa sunkūs ir pareikalaujantys žmogaus susikaupimo bei ištvermės. Taip yra todėl, kad juos atliekant dirba ne tik raumenys, atsakingi už treniruojamąsias dalis, bet ir viso kūno gilieji raumenys, kurie stengiasi išlaikyti mus stabiliai ant pastoviai judančios lentos. O būtent šie raumenys ir jų stiprinimas labai reikalingas, kad turėtume tvirtesnį kūną ir išvengtume traumų, ypač tai svarbu ruošiantis žiemą į kalnus, važinėjant vasara dviračiu, boksuojantis  ir panašiai ir t.t.

Man dar buvo įdomu, kaip moterys reaguos į kamerą, kuomet jos yra maudymosi kostiumėliais. Galvojau juk čia gali būt labai jautru, kai moterys apsinuogina prieš visus. Ir kaip smagu buvo matyti, kad nė viena iš jų dėl to nė kiek nesijaudino ir tiesiog mėgavosi sportu.

Nes sportui ne tik dydis, bet ir amžius nesvarbu.

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO