Kodėl vyrai nekalba?

„Žinių radijo“ archyvas

Per 2 metus esu net keletą kartų susidūrusi su klausimu „Giedre, o kaip dėl vyrų savivertės?“

Ir visus tuos kartus aš nuoširdžiai nežinodavau, ką atsakyti. Nes juk tai ne mano auditorija. Arba, gal paprasčiau pasakyti, kad vyrai klausosi vyrų. Tai, ką čia jiems dama pasakos apie vyriškąją savivertę. Net nežinau, ar yra vyriškoji ir moteriškoji savivertė ir jos  auginimo būdai, ar tiesiog tai uniseksinė tema, kuriai lytiškumas neturi esmės? Bet pačiai asmeniškai dar nedrąsu kreiptis tik į vyrus. Man ši auditorija, kaip neatrasta gyvenimo sala.

Ir štai šiandien netyčia įsijungiau Beatos Tiškevič ir Mariaus Repšio interviu „Žinių radijuje“ pavadinimu „Kuo pavojingas perfekcionizmas?“. Pirmą kartą klausausi ir noriu atsukinėti nuo pradžių ir vėl klausytis, tiesioginė savęs priėmimo pamoka tiesiai iš Mariaus lūpų su Beatos intarpiniais perliukais. Nesu girdėjusi taip apie savo jausmus kalbančio vyro. Ir galvoju, kad yra didelė nesąmonė, jog vyrams yra sunku atsiverti.  Nežinau, ar sugalvotas, ar įgimtas vyriškumo identitetas juos įdeda į dėžutes, kuriose jie būna vyriškai tobuli, neturintys vyriškų jausmų, ašarų  ir nebijantys klysti, nes drąsa tiesiog lyg širdies raumuo atėjo su jais iš mamos įsčių.

Ir štai girdžiu žodžius: „Vyras irgi žmogus, kuris gali verkti ir neuždirbti šeimai. Piniginė, mašina nėra rodiklis, kad jis yra tikras vyras“. Kaip dažnai išgirsite tai iš šalia esančio vyro? O, jeigu tai skamba labai retai, kaip galima būtų padėti jam atsiverti. Nes juk kartais reikia tiesiog šalia esančio žmogaus palaikymo ir paskatinimo, kuo rečiau užsidėti visagalio idealaus vyro kaukę. Nes, galbūt, tuomet ir mums moterims bus paprasčiau priimti save tokiomis, kokios esam, be sukurtų šinjonų ir pridėtinių standartų.

Labai kviečiu pasiklausyti šio interviu ir rekomenduoti jį savo mylimiesiems.

Beata, tai išvis man yra atradimų šulinys šiais metais. Kaip pasakytų Marius „nu mane žiauriai žavi tavo laidos, nepataikaudamas aš čia sakau“.

Ar tu pasiruošęs dozei gerų minčių? Pasiklausyk Beatos ir Mariaus pokalbio.

 

 

 

SHARE:


1 comments so far.

Įrašo “Kodėl vyrai nekalba?” komentarų : 1

  1. Gerda parašė:

    Na pastbėjau ir mano vyrui būna užeina tokios mini krizės, kai jis nekalba, būna labai slogios nuotaikos, sunkiai kažką daro… O kartais nuveikia milijoną darbų per dieną

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO