Nauja mada – tinklinis (video)

Prisipažinsiu, kuomet paskelbėme registraciją į šią treniruotę, šiek tiek baugino, kad žmonėms tinklinis pasirodys per daug nežinoma sporto šaka ir jie tiesiog neateis. Bet likau labai maloniai nustebinta, kuomet merginos net ir vėluodamos bėgte atbėgo į treniruotę.

Pati asmeniškai tinklinį daugiau žaisdavau per atostogas su tėvais prie jūros. Kadangi pastarieji buvo šios šakos mėgėjai žaidėjai, tai pagrindinių elementų išmokė ir mane. Todėl esant galimybei visuomet sutinku pažaisti.

Tačiau šią sporto šaką įtraukėm tarp projekto treniruočių, nes pastebėjau, kad Vilniuje atsirado labai daug smėlio aikštelių, kurios dažnu atveju būna užpildytos tinklinį žaidžiančiais. Šį pastebėjimą patvirtino ir „Tinklinio akademijos“ treneris Egidijus Kučinskis. Jis papasakojo, kad Lietuvoje tinklinis populiarėja būtent mėgėjų tarpe. Ir jie formuoja specialias grupes, kuriose renkasi pirmą kartą į rankas paimantys kamuolį žmonės. Todėl paskatino nebijoti šios sporto šakos ir bent pabandyti tam, kad įsitikintų, ar tikrai ta sporto šaka nėra jam skirta. Juolab, kad žaidžiant šį žaidimą ant smėlio galima ne tik aktyviai pasportuoti, bet ir pajausti daug malonumo.

Kadangi į treniruotę susirinko daug merginų, kurios būtent pirmą kartą išbandė tinklinį su profesionaliu treneriu, tai man labai knietėjo iš pačio Egidijaus išgirsti, kaip jam sekėsi dirbti su pirmokėmis.

„Aš pats buvau labai nustebęs, kad merginoms, iš kurių tikėjausi mažiau progreso pirmojoje treniruotėje, geriau sekėsi negu toms, iš kurių tikėjausi daugiau. Todėl rekomenduoju žmonėms pabandyti tinklinį tam, kad nuspręstų, ar jiems tinka ar netinka ta sporto šaka. Nes kartais būna, kad save tam tikroje sporto šakoje nuvertinantiems žmonėms sekasi daug geriau nei tiems, kurie sako, kad viską gali.“

Žinoma, negalima nuneigti to fakto, kad treniruotės metu nuvarvėjo ne vienas ir ne du aktyvaus prakaito lašeliai, kojos šiek tiek gavo apkrovimo pastoviai bėgiodamos paskui „ne ten“ lekiantį kamuolį, o rankos kitą dieną pulsavo degimu tose vietose, kur kamuolys jas dažniausiai liesdavo. Tačiau laikas treniruotėje pralėkė taip greitai, kad aš net nespėjau susivokt, kaip aikštelę jau savinosi kiti tinklinio mėgėjai. O smagiausia buvo stebėti, kaip treniruotės dalyvės užgulė trenerį prašydamos kontaktų.

Todėl rekomenduoju visiems pabandyti tinklinį su profesionaliu treneriu. Gera nuotaika, byrantis smėlis iš plaukų bei vasaros pojūtis garantuotas visų treniruočių metu.

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO