Naujai atrastas Otto su didesnių dydžių pasirinkimu

Ar pamenate popierinį Otto katalogą? Aš jį visuomet vartydavau dėl gražių, „skanių“ ir „vakarais“ kvepiančių paveikslėlių.

OTTO

 

Lietuvoje pasirodęs 1991 metais jis užgrobė mamų, močiučių, tetų kavos stalelius ir, žinoma, siuvamąsias mašinas. Įdomu, kiek daug dizainerių už pirmuosius žingsnius aukštosios mados link turėtų būti dėkingi būtent jam?

Iki šiol mano mintyse jis buvo siejamas tik su asociacijomis į praeitį. O, bet, tačiau, kaip aš stipriai klydau! Jeigu būčiau davus ranką nukirsti, kad tų katalogų nėra, tai dabar tekstą rašyčiau tik dešiniąja ranka.

www.otto.lt 

Užėjus į man naują drabužių e-parduotuvę, pirmiausia akys  ieško bet kokių ženklų ar užuominų apie dydžių įvairovę toje erdvėje. Šiuo atveju „pirmo žvilgsnio išbandymas“  praėjo jau pagrindiniame puslapyje.

www.otto.lt

Liuks!

Daugiau aš didelių filtrų neturiu, tik atvirą fantaziją ir karmos taškų kraitį. Pastarąjį pildau naršydama prekės ženklo vertybes, istoriją ir kokie jo veiksmai aplinkosaugos bei stipresnės visuomenės kūrimo klausimais. Labai rekomenduoju pasiskaityti „aplinkosauga“. Suprasite, kodėl manieji karmos taškai nemažais kiekiais skrieja jų pusės link.

Kas man labai patiko Otto puslapyje:

1. Negirdėti, nematyti plius dydžio madą propaguojantys prekių ženklai.

„Sheego“ ir „Triangle by S.Oliver“ – abu vokiški, o tai svarbu žinoti renkantis dydžius. Nes jie gali būti šiek tiek padidinti (woohoo)! Be šių dviejų dar norėčiau išskirti ir Zizzi, kurį žinojau jau iš seniau.

2. Lietuvių rašomas Otto blogas mados, dizaino, dovanų idėjų temomis.

Man buvo žiauriai įdomu pasiskaityti stiliaus patarimų skiltį. Ir nors norėjau tik pašmirinėti po temas, bet užtrukau stoviniuodama beveik ties kiekviena. Favoritės, atsakiusios į pagrindinius klausimus:

3. Labai detalūs paieškos filtrai.

www.otto.lt

Pavyzdžiui, reikia suknelės (o jos reikia pastoviai). Mano paieškas palengvino jų išrūšiavimas ne tik pagal spalvas, bet ir progas, audinio tipus, stilių, sezonus ir  pan. Tai labai padeda, kai jūs ieškote dalykinės suknelės ir nenorite gaišti laiko apžiūrinėdamos džinsinių, vakarinių arba tiesiog suknelių su nėriniais.

4. Aiški ir išsami dydžių lentelė.

www.otto.lt

Jeigu dar neturite centimetro, tai nedelskite. Užsisakinėdami drabužius prieš tai nepasitikrinę, kaip jūsų išmatavimai atitinka tos parduotuvės dydžius, rizikuojate ne tik savo laiku (nes gali netikti ir teks siųsti atgal), bet ir blogomis emocijomis (svarbus darbo pokalbis jau ryt, o sijonas tiesiog krenta nuo klubų ant žemės).

Mano pavasarinių derinių pasirinkimai.

Laisvalaikiui:

Darbui:

Ir, žinoma, keletas punktų tobulėjimui, nes man svarbu, kad jis patiktų ir jums!

1. Otto svetainės naršymas mobiliais įrenginiais. Gan nepatogus ir stringantis. Reiks kantrybės šiek tiek. Linkiu, kuo greičiau pasileisti Otto apps’ą.

2. Daugiau padirbėti su lietuviškais vertimais. Nes dabar akis labai labai stringa ties google vertėjo netobulu darbu.

Viską reziumuojant: puikus seno prekės ženklo atradimas su dideliu pasirinkimu plius dydžio figūrai.

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO