Nebenori negatyvumo, pradėk boksuotis

Projektas „Sportui dydis nesvarbu“ visą vasarą kviečia nemokamai išbandyti įvairias sporto šakas. Dalyvauti gali visi norintieji, nors labiausiai kviečiami tie, kurie turi baimių arba klaidingų įsitikinimų apie sportą. Pvz.: prieš bokso treniruotę merginos baiminosi pasirodyti juokingai, nes niekada nebuvo bandžiusios kumščiuotis.  O juk treniruotės ir yra tam skirtos, kad išmoktume kažką naujo, nesibaiminant, kad kažkas tave išjuoks.

Tačiau, prieš išbandant šią sporto šaką, svarbu atkreipti dėmesį į sporto medicinos gydytojo Kęstučio Linkaus patarimą, kada boksas gali labiau pakenkti nei padėti. Taip pat ir mitybos specialisto Artūro Sujetos įžvalgos apie tai, ko reikėtų vartoti daugiau užsiimant šiuo sportu.

Man pačiai ši treniruotė pasirodė be galo intensyvi. Jau per apšilimą oras F1 greičiu cirkuliavo į plaučius ir iš jų, , prakaitą galima buvo varvinti į kibirėlį, o veido spalva atitiko burokėlių salotų vaizdą. Prieš treniruotę treneris užsiminė, kad čia labai daug laiko užima būtent apšilimas, kuris apima visą kūną. Būsiu atvira, būtent pastarieji man labiausiai ir nepatinka visuose sportuose. Kažkada vaikystėje, kai žaidžiau krepšinį, net specialiai vėluodavau, kad praleisčiau šią dalį.

Neišsigąskite, gal šie mano žodžiai skamba kiek blogiau nei buvo iš tiesų. Visi dalyviai išgyveno, vienos šeimos atstovai išsprendė kai kurias tarpusavio problemas ir svarbiausia nė viena nebuvo išjuokta dėl to, kaip atrodė.

 

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO