Plius dydžio pavasariniai deriniai už prieinamą kainą

Aš suprantu, kad roges reikia tepti vasarą. Bet, kai nebesupranti, kada žiema, o kada pumpurai planuoja skleistis, tai ir „Dydis nesvarbu“ pavasario plius dydžio derinių pasirinkimas ateina jau įsibėgėjus kovui.

Dar praėjusį rudenį ant podiumų demonstruotos šio pavasario mados sublizgėjo spalvomis, perregimais audiniais, langeliais nusagstytais raštais ir suknelėmis virstančiais lietpalčiais. Todėl norėčiau jums pristatyti keturias šio pavasario tendencijas, kurios užgriebė mano plius dydžio akį. Man visuomet norisi parodyti ir įrodyti, kad kūno išmatavimus  galima priderinti prie naujausių mados tendencijų. Todėl neįsižeiskite, jeigu kai kurie deriniai jums pasirodys per ne lyg stokojantys, mūsų galvose sukurtos, estetikos. „Dydis nesvarbu“ jau seniai to nededa į savo filtrus.

Visus derinius kūriau ne tik apeidama plius dydžio drabužius turinčias parduotuves (gal kokias 4), naršydama internete, bet ir visą dieną skyrusi dėvėtais perliukais prekiaujančių taškų atradimams.

Mano keturi pavasario deriniai pagal šio sezono tendencijas.

Pastelinės spalvos

Alyvinės, rožinės, citrininės, žalsvai mėlynos spalvos užvaldė daugumos dizainerių podiumus. Kai kurie šias spalvas siūlė maišyti tarpusavyje, o ramesnieji išlaikė vienos spalvos dominavimus deriniuose. Pagalvojusi, kad mūsų pavasariai trunka išties per trumpai, nusprendžiau viename derinyje sumaišyti net kelias tendencijas. Rožinę, permatomą (dar vienas pavasario pasiūlymas suknelių audiniams) pagyvinti ryškiai raudonu paltu. Taip, nes šios stiprios spalvos niekur neišėjo iš mados.

Suknelė: 40 eur.

Bateliai: 39 eur.

Paltas: 8 eur. (+ cheminis valymas)

Džinsas ant džinso.

 

Net neabejoju, kad turite bent vienus džinsus ir bent vieną panašios spalvos džinsinį švarkelį. O, jeigu dar ir marškiniai kažkur pakabinti ilsisi, tai metas jiems visiems prabilti. Kuo daugiau denimo ant jūsų tuo geriau. Kaip žinia, aš mėgstu rūbus žirklių pagalba priderinti savo poreikiams ir vaizduotei. Neišimtis ir šis švarkelis. Jo patrumpinimas deriniui suteikia šiek tiek provokacijos: kaip čia dabar tas pilvas matosi? Norinčios ir siekiančios ramybės po švarkeliu arba vietoj švarkelio visuomet gali įterpti palaidinę arba marškinėlius.

Džinsai: 47 eur.

Džinsinis švarkelis: 5 eur.

Bateliai: 39 eur.

Languotas audinys.

Taip, taip, įsigijusios langeliais raštuotą kostiumą su kelnėmis, o gal ir su sijonu, šį pavasarį pataikysite į madingų raštų penketuką. Labai dažnai tokius kostiumus derina su aukštakulniais, t.y. vyriškumu įkvėptą derinį nuspalvina moteriškais kvapais. Tačiau taip pat jis puikiai gali atrodyti ir su aukštos arba žemos platformos batais.

 

Švarkas: 54 eur.

Kelnės: 40 eur.

Palaidinė:10 eur.

Kūno spalva – tai naujai juoda spalva.

Tokiuose deriniuose puikiai įsikomponuoja smailianosiai aukštakulnius, ryškios lūpos ir prašmatnūs aksesuarus. Jeigu toks vienspalvis derinys jums per drąsu, tuomet pradėkite įkomponuodamos bent po vieną detalę, pvz.: lietpaltis su aptemptais džinsais ir paprastais marškinėliais. Nusprendusios visą derinį kurti tik iš kūno arba smėlio spalvos audinių, nepamirškite jo paryškinti ryškiomis lūpomis arba aksesuarais.

Džemperis: 39 eur.

Kelnės: 2 eur.

Batai: 30 eur.

Turbanas: 15 eur.

Stilius: „Dydis nesvarbu“

Foto: Agne Katmandu

MUA: Toma Kisieliūtė

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO