Vienas prekės ženklas ir du skirtingi stiliai su „Ū ilgoji“ panomis (video)

Aistė – mama su polėkiu. Ūla – nurautai išradinga dukra. Ir  jos abi kartu sukuria tandemą vardu „Ū ilgoji“ su istorijomis, pokalbiais (pvz.: rubrika „Tėčių pasakojimai“ surijau akimis), naujai atrandamomis vietomis, pasakomis ir triukais. Taip, taip, teisingai perskaitėte, tėvų triukais, kaip išsisukti iš kasdieniškų situacijų (pvz.: kai vaikai paskelbia bado streiką).

Nebūtina turėti aplink lakstančių ir tavo dėmesį tvarkančių pyplių, kad norėtum skaityti „Ū ilgoji“ tinklaraštį ir sekioti žvilgsniu per stilingas nuotraukas instagrame it būtum kartu prie kito stalelio.

Įsidrąsinau, surinkau keletą motyvuojančiai kviečiamų sakinių tapti „Stiliui dydis nesvarbu“ svečiomis ir jos atėjo. Nors ne, viena atėjo, o kita – įšovė. Kodėl? Patys pamatysite!

Aistės derinys: marškiniai ir kelnės – GERRY WEBER, paltas – SAMOON by GERRY WEBER.

Mano derinys: Kelnės ir švarkas – SAMOON by GERRY WEBER, palaidinė – GERRY WEBER.

GERRY WEBER salonai, kuriuose prekiaujama SAMOON by GERRY WEBER kolekcijomis: Vilniuje: PC „Panorama“; Kaune: PC „Akropolis“, PC „Mega“; Klaipėdoje: H. Manto g. 46.

Ir žinote, kaip būna su geriausiais sakiniais? Jie lieka šiek tiek už kadro.

Dalinuosi Aistės mintimis apie tai, kaip dukra sutvirtino meilę sau, ar jos abi turi rengtis vienodai, kaip mažoji Ūla padėjo atrasti didžiąją madą ir kodėl „Ū ilgoji“.

Apie kūną ir tuos „išmintingus“ stiliaus patarimus.

Aš visą laiką buvau apvalesnių formų. Net nežinau, ar tai skaitoma plius dydžiu. Tačiau iš žurnalų visuomet girdėdavau tą frazę „išryškink privalumus ir paslėpk trūkumus“ ir būdavo toks nemažas rebusas. Vadovaujantis šia taisykle man gaudavosi atvirkščiai, kad aš labiau pabrėždavau savo trūkumus ir paslėpdavau privalumus.

Kol vieną dieną aš suvokiau, kad man visiškai neįdomu ir aš net nenoriu ta taisykle vadovautis bandydama kažką paslėpti arba kažką paryškinti. Nes, jei atvirai, tai net nelabai supratau, kam aš čia turėčiau kažką paryškinti. Tuomet ir pradėjau žiūrėti laisviau.

Apie meilę sau ir vaiką.

Meilė kūnui atsirado dar ir su  vaiku. Nes labai svarbu, kad jis pasitikėtų savimi ir savo kūnu tokiu, kokį turi. Ir pirmas dalykas, ką jis išgirsta, tai, kuomet mama kalba blogai apie save.

Ūlai atsiradus aš net nevengiu sau prieš veidrodį pasakyti komplimentų. Tiesiog, kad ir save pastiprinčiau, bet tuo pačiu, kad ir ji matytų tą pavyzdį, kaip galima į save žiūrėti.

Apie vienodumą ne tik genetikoje, bet ir stiliuje.

Būna kartais smagu susiderinti, bet mes esame pakankamai skirtingos, todėl aš nesistengiu jai primesti, tai kas man patinka ir, kas ne. Žinoma, aš turiu perkamąją galią ir kažkiek nukreipinėju ją, bet tai nereiškią, kad ji turi rengtis taip, kaip noriu aš.

Apie madą.

Suaugusiųjų stilių atradau besidomėdama vaikų mada. Anksčiau nelabai suprasdavau tendencijų ir panašiai. Būtent vaikiška mada mane suintrigavo ir nuvedė į suaugusiųjų stiliaus ir mados tendencijų subtilybes.

Aistės ir Ūlos nuotykius galite sekti:

tinklaraštyje www.uilgoji.lt

facebook.com/uilgoji

https://www.instagram.com/uilgoji/

 

 

 

 

 

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO