Kai norisi taškytis juoku lapkritį (rudens stilius)

Rudeniniai deriniaiŠiandien norėčiau pristatyti dvi skirtingas savo asmenybes, kurios gali pasikeisti tiesiog dienos eigoje ir įtakotas rudens stiliaus derinių.

Iš tiesų labai dažnai sau užduodu klausimą: kas visgi aš esu? Savimi pasitikinti romantikė gėlių fone ar balose išsitaškiusi ir atsipalaidavusi mergiotė?

Na tikrai. Man net pačiai sunku rytais nuspėti, kuo aš tapsiu vakare. Galiu atsikelti viename amplua, o nueiti miegoti visai kitame. Nes juk, kiek įtakos pasikeitimams dienos eigoje daro sutinkami žmonės, išgyvenamos situacijos arba perklausomos dainos. Ir išties, kaip smagu, kai drabužių deriniai gali padėti atskleisti asmenybės įvairiapusiškumą.

Pavyzdžiui šie du variantai gali laisvai būti mano vienos dienos pasirinkimai. Ir jų fone aš atrodau kaip du skirtingi vandens lašai, kuriuos apjungia ta pati plati šypsena.

Abu deriniai yra ryškūs ir gaudantys dėmesį, tačiau kartu jie abu atlieka gana skirtingus vaidmenis.

Su pirmuoju deriniu aš tampu įvairių aukštumų siekiančia dama, kuri savo pasitikėjimu aplinkinių žvilgsniams suteikia netikėtų užduočių.

Tokį įvaizdį man padeda sukurti kelnių, grakščiai išryškinančių liemens liniją, bei, mėlynomis gėlėmis nusagstytų, marškinių komplektas. Pastarieji šiame derinyje groja pagrindiniu instrumentu, kurio nebesinori užgožti jokiomis papildomomis detalėmis. Todėl belieka paryškinti lūpas, geltonai spalvai akomponuojančia, raudona spalva ir žengti ryžtingu žingsniu į priekį.

Rudeniniai deriniai

Marškiniai (nuotraukoje 50 dydis) iš plius dydžio el. parduotuvės www.secretstore.eu, kelnės (nuotraukoje 50 dydis) iš Lindex.

Jį galite įsigyti ir internetu:

Ir štai ateina ta akimirka, kai norisi visus ryžtus ir žaidimus mesti į šoną ir tiesiog ištrypti rudenines balas. Mano mėgstamiausi „slim fit“ formos džinsai, niekur nesiremiantys ir per daug neveržiantys, bet gražiai priglundantys prie kojų, kartu su laisvo stiliaus ir ryškia palaidine gali padaryti stebuklus šlapią rudens dieną. Su šiuo deriniu aš jaučiuosi laisva, atsipalaidavusi it pašėlusi mergiotė, kuri gali laisvai toje baloje ir paslydusi nukristi.

Rudeniniai deriniai

Palaidinė (nuotraukoje dėviu 50-52 dydžio) ir džinsai (nuotraukoje 50 dydis) iš plius dydžio drabužių el. parduotuvės www.secretstore.eu.

 

 

 

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO