Vienas sijonas ir trys skirtingi plius dydžio deriniai

Ar žinojote, koks drabužis geriausiai tinka įvairiems plius dydžio figūrų tipams ir deriniams?

Plius dydžio odinis sijonas

Pieštuko formos sijonas!

Kuo man jis labai patinka, kad nepriklausomai nuo to, kokių linkių yra figūroje, kurios vietos daugiau ar mažiau iškilusios, šis sijonas tinka visoms. Aš jį atradau pradėjusi sekti plius dydžio stiliaus tinklaraštininkes.

Niekas taip gražiai neprailgina figūros, kaip šis sijonas dėvimas su į vidų sukišta viršutine dalimi ir aukštakulniais. Nors pati esu apdovanota ne tik platesniu liemeniu, bet ir ūgiu, todėl šį sijoną labai dažnai dėviu tiesiog su plokščiapadžiais batais (aukštakulniai niekada nebuvo mano geriausi draugai). Žemesnio ūgio merginoms, norinčioms atrodyti aukštesnėmis, prie tokių sijonų rekomenduojama avėti aukštakulnius batelius. Bet čia tik rekomendacijos, jeigu jums jie nepatogūs, tai rinkitės, kas jums patogiausia.

3 deriniai su vienu ir tuo pačiu sijonu

Rasti sau tinkantį ir patinkantį rūbą man, kaip plius dydžio moteriai, nėra lengviausia užduotis, tačiau įmanoma. Todėl tik įsigijusi odinį pieštuko formos sijoną, iškart apgalvojau bent kelis galimus derinius, tinkamus darbui, vakarui ir laisvalaikiui. Nes juk dabar nebe madoj pirkti rūbus, kurie tinkami tik vienai progai.

Kadangi pastaruoju metu stengiuosi aplankyti, kuo daugiau Vilniaus galerijų, todėl ir galimus tris derinius su šiuo sijonu pristatysiu galerijų lankymo kontekste.

Darbo dieną per pietus, kai paveikslai tampa desertu mintims ir vaizduotei.

Tokiu metu geriausia aplankyti mažesnes galerijas, kurių ekspozicijų peržiūros neužims daug laiko. Tačiau suteiks daugiau energijos įveikiant popietinę darbo dozę.

Galerijų sąrašas Vilniuje.

Plius dydžio pieštuko formos sijonas

Prie sijono priderinus baltus marškinius ir juodą liemenę sukuriamas derinys, kuris atrodo oficialiai, tvarkingai ir nereikalaujantis aplinkinių dėmesio. O tai yra svarbu, kai reikia dalyvauti susitikimuose ir priimti sprendimus. Tandemas gali būti paryškintas masyviu kaklo papuošalu, kuris neišnyksta ant didesnio silueto.

Plius dydžio pieštuko formos sijonas

Papildomas variantas: atsisakyti liemenės ir susikišti marškinius į vidų.

Sijonas, marškiniai, liemenė ir papuošalas prekės ženklo Persona by Marina RinaldiGedimino 22 (Vilniuje) parduotuvės .

Parodos atidarymo vakarėlis

Plius dydžio pieštuko formos sijonas

Kai norisi bent šiek tiek pasiruošti ypatingai progai (nes juk paveikslai nenukrenta iš dangaus) ir pasipuošti. Tokiu atveju prie šio sijono renkuosi papuošimais inkrustuotą palaidinę su tokios pačios spalvos megztuku, kurio galima laisvai ir atsisakyti, nes rankoms taip pat norisi pakvėpuoti. Raudonas lūpdažis ir aukštakulniai, mano atveju masyvios platformos avalynė, padeda sukurti šventiškesnį įvaizdį.

Plius dydžio pieštuko formos sijonas

Plius dydžio pieštuko formos sijonas

Plius dydžio pieštuko formos sijonas

Palaidinė ir megztinis iš Samoon by Gerry Weber, Gerry Weber parduotuvės (Panorama)

Savaitgalio pasivaikščiojimai po galerijas

Tas pats sijonas tik su šiek tiek daugiau žaidimo spalvomis. Juk savaitgalis tam ir skirtas, kad atsipalaiduotume. Galima daugiau eksperimentuoti su drabužiais ir leisti akims atsigauti, kaskart pamačius savo atspindį įrėmintame paveiksle.

Šiuo metu pristatomų parodų sąrašas.

Plius dydžio pieštuko formos sijonas

Derinant spalvas tarpusavyje man saugiausias variantas yra žaisti su 3 skirtingomis spalvomis. Kadangi pats sijonas yra juodas, kad neliktų vienišas derinyje, prie jo priderinau tos pačios spalvos avalynę. Visą kitą atidaviau savo mylimai mėlynai ir rudai spalvoms.

Plius dydžio pieštuko formos sijonas

Labai nemėgstu kepurių, tačiau, esant šaltesniam orui, turbanas, kuo puikiausiai atlieka ne tik įdomios detalės vaidmenį, bet ir sušildo.

Plius dydžio pieštuko formos sijonas

Mėlynas megztinis, spalvotas megztinis ir skarelė iš  Samoon by Gerry Weber, Gerry Weber parduotuvės (Panorama).

Aš galiu padėti, jeigu tau reikia pagalbos atrandant savo stilių, įsigyjant derinius arba pravalant spintą. O gal nori padovanoti stilingą dovaną?

Užsisakyk stiliaus paslaugas Užsisakyk stiliaus paslaugas

 

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO