Raudonasis manifestas

Laukiau, laukiau ir sulaukiau.
Tik išvydusi, kaip praėjusią žiemą dizaineriai savo podiumus mados savaitėse nudažė raudona spalva, mano širdis pasruvo laimės tvinksniais. Ir kaip smagu, kuomet raudona dabar nusės ne tik ant lūpų, bet palies ir apkabinimus kolekcionuojančius pečius, lankstųjį liemenį, glotnius klubus bei ilgąsias kojas.
Taip, taip, būtent, šį rudenį ryškioji raudonoji įsiskverbia nepalikdama jokių prošvaisčių kitiems akcentams. Derinkite raudoną su raudona, o tuomet priderinkite dar šiek tiek raudono atspalvio ir VUOLIA.
Na gerai, galbūt, aš šiek tiek per daug jau jums sūdau savo meilę šiai spalvai, bet tik jūsų pasirinkimas, ar leisitės pasūdomos, ar naudosite savo prieskonius.

Mano asmenybė visuomet reikalauja būti paryškinta rūbų deriniais. Ir tai man, kuo puikiausiai pavyksta spalvų pagalba. Jau daug kartų esu užsiminusi, kad seniai sumindžiau taisykles, reikalaujančias didesnį kūną mažinti tamsesnėmis spalvomis. Kodėl? Tam turiu dvi pagrindines priežastis:

  1. aš jo nenoriu mažinti ir įsprausti į kitų siaurą matymo kontūrą.
  2. visos kūnų linijos gali atrodyti stilingai su bet kokia spalva ar jos atspalviu. Taip, kartais jos praplečia, kartais įspraudžia, bet, jeigu mane džiugina mano atspindys veidrodyje ir aš jį savo galvoje priimu tokį, koks jis šią akimirką yra su visais savo netobulumais, tuomet spalvinu ir rengiu jį taip, kaip man patinka, o ne taip, kaip kam nors tai tinka.

Ir būtent su raudona spalva aš įkvepiu giliau, žengiu į priekį drąsiau ir ją renkuosi visuomet, kai noriu būti pastebėta….pati savęs.
Siunčiu jums keletą įkvėpimų, kaip galima su šia spalva sužaisti dienos metu ir vakare, pavyzdžiui einant į O. Koršunovo spektaklio „Tartiufas“ premjerą.

 

 

 

 

 

 

 

 

Žinoma, tai nėra taisyklė, kad drąsai išreikšti, jūs turite lipti per save ir šį rudenį garderobą nuspalvinti tik ryškiąją raudona. Ne, tai tik viena iš galimų priemonių. Visų pirma, jūs turite jaustis komfortiškai tame, ką dėvite. Jeigu derinys kertasi su jūsų asmenybe, tai tikrai keistis turėtumėt ne jūs 😉 Bet, jeigu visgi jums patinka ši spalva, tai galite pradėti ir nuo smulkių akcentų, pvz.: raudona rankinė, pėdkelnės, už megztinio besislepiantys marškiniai, o gal tiesiog tas pats lūpdažis gali pagyvinti visą derinį. Aš pati labai mėgstu turėti kelis arba bent vieną ryškesnį akcentą, kai renkuosi ramesnių spalvų derinius. Kaip ir šiame variante raudona rankinė ir lūpos tampa mėlyną spalvą išryškinančiais aksesuarais.

Dar vienas šio rudens žavesys – tai „matchy matchy“ idėja, kai derini tos pačios spalvos (gali būti skirtingų atspalvių) drabužius tarpusavyje. Keista, kaip gali pradėti patikti tai, kas anksčiau rodėsi, kaip didžiausia nesąmonė. Bet tai tik dar kartą įrodo, kokią galią mūsų protui daro masiškumas. Jeigu prieš keletą metų tokie monochromatiniai deriniai nedarė didelio įspūdžio ir dažniausiai mes jų nematydavome, tai dabar, kai juos gali sutikti kiekvienoje vitrinoje, ant žurnalų viršelių bei mados tinklaraštininkių nuotraukose, tai vertinimo skalėje jų balai šoktelėjo į viršų. Pati asmeniškai derindama tos pačios spalvos rūbus, stengiuosi, kad jie skirtųsi savo audinių faktūromis. Taip gaunasi lyg ir „matchy matchy“, bet kartu ir kiekviena dalis turi savo vaidmenį tame spektaklyje.


Kaip išsireiškė profesionali fašionistė ir raudonųjų garbanų savininkė:
„Aš čia matau laisvą, atsipalaidavusią ir gyvenimu besimėgaujančią merginą“
To paties linkiu ir jums. Būkite laisvos rengtis taip, kaip jums patinka. Atsipalaiduokite nuo „ką kiti pagalvos“ minčių ir mėgaukitės savimi bei aplinkinių skleidžiamu pozityvumu kiekvieną mielą dieną.

P.s.

Nuo šiol aš jums galiu padėti renkantis ar atnaujinant garderobą. Užsukite į stiliaus paslaugos ir brukštelėkite, kur jums reikėtų pagalbos. Galioja ne tik didesnių išmatavimų moterims.

Fotografavo Agnė Katmandu

MUA Justyna Alex

Įsigykite mano mylimiausius


SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO