Suknelė ar kelnės suteikia pasitikėjimo savimi?

Kaip manote, kas moteriai suteikia pasitikėjimo savimi? Suknelė ar kelnės?

Galima būtų sakyti, kad kelnės. Nes juk jos atėjusios iš vyriško garderobo ir simbolizuoja galią bei stiprybę. O šie abu žodžiai vienareikšmiškai koreliuojasi su pasitikėjimu ir galimybe atlaikyti net stipriausius pasipriešinimus.

Samoon by Gerry Weber

Bet štai, kitoje barikadų pusėje turime moteriškumo simbolį – suknelę. Garderobo dalis, kuria, beje, iki pat karalienės Viktorijos laikų (1837) puošėsi tiek moterys, tiek ir vyrai. Suknelė, kuri daugumos moterų naudojama, kaip slaptas ginklas įvairiose kovose.

Persona by Marina Rinaldi suknelė

Tai kas? Suknelė ar kelnės?

This slideshow requires JavaScript.

Ir šioje vietoje noriu adekvačiai atsakyti, kad, mano nuomone, nei kelnės, nei suknelė neturi jokio pranašumo pasitikėjimo savimi skalėje. Tai labiau priklauso nuo to, su kuriuo iš jų jūs jaučiatės komfortabiliau. Tačiau nėra taisyklių, kodėl vienas ar kitas turėtų būti stiprybės ir pasitikėjimo savimi simbolis.

Todėl norėdamos spinduliuoti savo vidinę stiprybę, nepamirškite jos auginti, maitinti ir tobulinti savo mintimis bei darbais.

O tada jau galite aprengti ją tiek paprasta, bet neprasta juoda suknele su auksu žibančiu skeltuku, tiek ir kelnių bei palaidinės deriniu.

Patarimas norinčioms nepasimesti juodoje spalvoje

Derinius improvizuokite papildomomis detalėmis ir aksesuarais.

Suknelės auksui paryškinti aš pasirinkau tokios pačios spalvos žėrinčias pėdkelnes. Tokiu būdu ji kuo puikiausiai tinka ėjimui į vakarėlį ar pasilinksminimą. Pakeiskite auksą juoda arba kūno spalva ir laisvai galite skubėti į darbinį susitikimą.

Toks pats patarimas galioja ir kostiumėliui. Ryškios raudonos spalvos įtraukimas mažais akcentais, proporciškai išmėtytais visame garderobe (kojinės, auskarai, lūpos), ne tik pagyvina patį derinį, bet ir paverčia jį tinkamu eiti į pasimatymą.

 

Vietoj klausimo, kas suteikia daugiau pasitikėjimo kelnės ar suknelė, reikėtų klausti: o kam aš šiandien nusiteikus? Nes viskas tik jūsų galioje ir nesvarbu, ką galvos kiti. Svarbiausia, ką jūs manysite apie save.

Tai, kuo šiandien pasipuošite jūs?

Suknelė iš Persona by Marina Rinaldi kolekcijos, kuri lokalizuojasi parduotuvėje Gedimino 22 (Vilniuje).

Palaidinė ir kelnės iš Samoon fashion kolekcijos esančios Gerry Weber parduotuvėje „Panoramos“ prekybos centre.

 

 

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO