Top 5 plius dydžio stiliaus ikonos

Kaskart kalbėdama apie tai nuo ko prasidėjo mano kelionė į pasitikėjimą savimi miniu reklamą, kurios dėka aš susipažinau su stilingu plius dydžio pasauliu. Tik dabar galvoju, kad niekada taip ir neišskyriau tų pagrindinių, kurios buvo pačios pirmosios pasitaikiusios mano akiratyje ir padėjusios išdrįsti apsitempti pieštuko formos sijoną su patrumpinta palaidine, nesibaiminant, kad pilvas gali kažkam neestetiškai badyti akis. Jos buvo pirmosios, kurias tuomet radau ir tikrai ne vienintelės, kurias rekomenduoja suvedus į google „Plus size bloggers“.

Susitikimuose bei konferencijose pasakoju, kad norint būti priimtam, visų pirma reikia išmokit priimti kitokį kitą. O ir pasitikėjimas savimi neateis, jeigu neatversite akiračio įvairovei. Todėl aš jums padėsiu žengti pirmąjį žingsnį, o toliau jau bus labai lengva. Nes viena veda prie kitos, o pastaroji prie dar vienos ir taip atradimai gali tęstis ilgai ir įdomiai.

Malonėkite susipažinti su:

Gabi Fresh

Viena pirmųjų plius dydžio blogerių parodžiusi, kad stilinga moteris neturi išmatavimo ribų. Būtent ji mane įtikino, kad nėra nė vieno drabužio, kurį gali dėvėti tik tuo atveju, jei esi liekna pvz.: patrumpintos palaidinės ir pieštuko formos sijono derinys. Tas pats galioja ir madai paplūdimyje. Mergina užkūrė pirtį Amerikoje  ir  visam pasaulyje su #fatkini, kuriuo Instagram tinkle pasidalino 39171 moterų dėvėdamos bikinius.

Blogas: www.gabifresh.com 

Tess Holiday

Kai pirmą kartą išvydau Tess, man pasirodė, kad ji suplėšė visus įmanomus „neįmanoma“ skirtus moteriai. Mergina ne tik yra modelis (dirbo su H&M, Addition Elle), bet ir stiliaus ikona, tatuiruočių maniakė, dviejų vaikų mama, knygos „The not so subtle art of being a fat girl“ autorė ir „body positive“ judėjimo aktyvistė. Jos sukurtą #effyourbeautystandards prie savo nuotraukų pridėjo jau daugiau kaip 2 milijonai Instagram naudotojų. Man patinka, kad ji nebijo pasirodyti prieš savo sekėjus įvairiapusiškam amplua. Vienu metu ji gali aršiai atstovėti savo poziciją, o kitam įraše dalinasi, kaip kenčia nuo pogimdyvinės depresijos.

Blogas: www.tessholliday.com

Garner Style

Taip, būtent, ji viena tų, kuri užsimeta keletą papildomų horizontalių ant tų vietų, kurias „taisyklės“ liepia slėpti. Ir, kad nepasirodytų to  per maža, dar viską įriša tiulio sijonų bantuku. Kitaip kalbant, gali bijoti ir slėptis arba gali sekti Garner Style pavyzdžiu ir sužibėti. Aš pasirinkau antrąjį variantą, nes tokie  kaip ji parodo, kad nereikia siekti kažką patenkinti nuneigiant savo kūną. Kam nepatinka, tai jau jų problemos. Beje, pradėjus ją sekti, mano garderobe atsirado daug daugiau tiulio ir horizontų bei spalvotų derinių.

Blogas: www.garnerstyle.com

Nadia Aboulhosn

Užtrukau geras 23 minutes, kol išrinkau šią asmenybę atspindinčią foto. Nes kiekviena jos nuotrauka yra dalis stilingos provokacijos, šiek tiek libanietiško kraujo įkvėptos arogancijos, „itty bitty titty“ sarkazmo ir, žinoma, daug savęs priėmimo. Nadia yra dažna mados renginių viešnia, drabužių kūrėja, viršelių užkariautoja ( Women’s Running) ir dar kitaip vadinama plius dydžio Kim Kardashian. Nors pati asmenybė ne kartą yra pabrėžusi, kad nenorėtų būt skirstoma į plius dydžio mados žinovę, nes ji yra visiems skirtos mados guru. Ir išties, kam tie skirstymai ir grupavimai.

Blogas: www.nadiaaboulhosn.com

Nicolette Mason

Dizainerė, kuri rašo apie madą tokiuose žurnaluose ir portaluose kaip  Marie Claire, Vogue Italia,Refinery29, Glamour Italy, savo bloge dalinasi ne tik meile rožinei spalvai, bet ir stiliaus patarimais bei kelionių įspūdžiais. Tiek jos blogas, tiek ir Instagram profilis man atrodo labai stilingi ir spalvingi, todėl ne be reikalo ji iškart užkabina akį ir atveria vaizduotę.

Blogas: http://www.nicolettemason.com

Sėkmės naršant ir atrandant.

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO