Užkulisiuose pas Beatą

Svečiuose pas Beatą

Kai pakviečia pas Beatą…

Skambutis su maloniu balsu kitapus:

-Labas, gal norėtum užsukti pas Beatą į svečius?

-Tai, kad aš namuose net orkaitės neturiu (aka su patiekalų gamyba mane sieja tik apatiški santykiai).

-O tau ir nereiks gaminti.

– Tuomet atlėksiu.

-Tik būk ryški! Juk narcizai jau žydi.

-Su tuo jau aš įvaldžiusi glaudžius santykius 🙂

Tai, kaip iš tiesų man sekėsi svečiuose pas Beatą ir ko aš labiausiai bijojau.

Jeigu taip nuoširdžiai, tai buvau smagiai pamaloninta, kad pasikvietė pasikalbėti svarbiomis temomis lengvai gelsvų narcizų fone. Ir vienintelis dalykas, besisukęs tuo metu mano galvoje: tik tu šypsokis, nes atrodysi pikta. Todėl, jei žiūrėdami galvosite, ko ji čia tokia rimta, tai aš tiesiog tuo metu pamiršau nusijuokti 🙂

Rimtai, pažiūrėjus į šią foto atrodo, kad bandau Beatai išplauti smegenis apie burokėlių įtaką kraujo pratakumui kraujagyslėmis.

-Na aš jums sakau: burokėliai sušvelniną kraują ir taip jis lengviau prateka link širdies. Kodėl tu krizeni? (viskas išgalvota, taip išties nebuvo)

Svečiuose pas Beatą

 

Eidama namo po laidos mąsčiau, kad teisės į savo kūną tema man dar yra žiauriai aitri. Kodėl? Nes niekaip neišeina ramiai suvirškinti ne tik paprastų klausimų šia tema, bet ir su tuo susijusių įvairių pasisakymų. Galėjau į daugelį klausimų atsakyti kitaip: protingiau, išmaniau ir subtiliau. Bet iš kitos pusės, gal nebūtina visuomet būti patogiai ir surepetuotai.

Mano tikslas dabar pačiai sau pastoviai priminti, kas, kuo mažiau teisinčiausi arba pateisinčiau ar dėl to, kaip atrodau arba kokia esu čia ir dabar.

O šiaip buvau sužavėta Beatos ir visos jos komandos profesionalumo: viskas nufilmuota vienu šūviu iš trijų skirtingų rakursų. Ir, kiek žinau, tą dieną net nebuvau jos pirmoji pašnekovė. Todėl, jeigu turėsiu laidą, tai būtinai užsisakysiu Beatos „know how“ kaip viską suderinti, suvaldyti ir dar šypsotis dienos pabaigoje.

Kas mane papuošė į svečius pas Beatą:

Ryškioji suknelė iš GERRY WEBER kolekcijos. Ją galite rasti Vilniuje: p/c „Panorama“; Kaune: PC „Akropolis“; PC „Mega“; Klaipėdoje: H. Manto g. 46.

„Beatos virtuvė“ per LRT penktadieniais 19:30.

Įrašas LRT mediatekoje.

 

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO