Top 5 mane įkvepiantys video

Teigiamas požiūris į save prasideda nuo to, kokioms mintims leidžiu gyventi savo madingoje ryžoje galvoje.

O tas mintis sukontroliuoti nėra taip lengva.

VISKAS YRA ĮMANOMA!

Man labai padeda pozityvūs pavyzdžiai ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir Youtube kanale.

Todėl noriu pasidalinti ir su jumis savo video TOP 5, kurie ne tik mane įkvėpė užsidėti atskirą bikinį kampanijoje „Vasarai dydis nesvarbu“, kutenti visuomenės stereotipus, bet ir įgyvendinti šios vasaros sporto kampaniją.

  1. Išvardinkite bent 5 dalykus, kurių negalėtų/neturėtų daryti plius dydžio mergina. Aš manau, kad užtruktumėte ne ilgiau 5 sekundžių. Būtent šis video man padėjo savo pilvą aptempti raudona suknele, ir nesvarbu net, jeigu kažkas sako, kad storos merginos negali nešioti aptemptų rūbų. Taip, galime!
  2. This girl can kampanijos video peržiūrėjau gal 58 kartus ir vis dar išsitaškau kaskart jį įsijungdama. Šią vasarą daryta sporto kampanija „Sportui dydis nesvarbu“ buvo įkvėpta šiame video esančios jėgos ir emocijos. Sportas yra kur kas daugiau, nei tiesiog svorio metimas! „I kick balls. Deal with it“. Kampaniją pratęsiantis video net dar tūkstantį kartų stipresnis „I am a woman. Phenomenally. Phenomenal woman“
  3. Kaskart važiuodama į susitikimus su mokiniais arba kalbėdama su jaunais žmonėmis, kurie savi-vertę dažnai matuoja „like’ų“ arba „meilių“ kiekiais po asmenukėmis, pati prisimenu šios merginos video. Vieną akimirką tu esi dievas, o kitą – sumaišytas su purvu. Kaip lengvai galiu pasimesti, jeigu atiduosiu pasitikėjimą savimi į kitų rankas.
  4. Lane Bryant viena iš tų kompanijų, kuri ne tik kalba, bet ir daro. Jos kampanijų transliuojamos žinutės man suteikia pasitikėjimo eiti drąsiai į priekį ir priimti save tokią, kokia esu čia ir dabar. Beje, tik neseniai sužinojau, kad šios kompanijos įkūrėja Lena Himmelstain turi lietuviškų šaknų.
  5. Jei paklausčiau, kuris prekės ženklas yra žinomiausias už savo realaus moters grožio išaukštinimo kampanijas, daugumos galvose iškiltų DOVE. Ir ne be reikalo. Vien youtube paieškose suvedus „Body positive image commercials“, dominuoja šio prekės ženklo video ir reklamos. Vienu tokių noriu pasidalinti, tai režisierės Shonda Rhymes video klipass #realbeauty kampanijai su „Fat girls dance“ įkūrėja Cathleen Meredith.

Man asmeniškai labai padeda tokių video peržiūros. Tuomet net ir juodas dienas lengviau pergyventi ir toliau ieškoti pozityvumo.

Daugiau mane įkvepiančių video galite rasti Youtube paskyroje „Dydis nesvarbu rekomenduoja“.

 

SHARE:


0 comments so far.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

ĮKVEPIANTYS VIDEO